به گزارش افکارنیوز به نقل از ايسنا، سيدجلال حسيني، محسن بنگر و حسيني ماهيني پنجشنبه شب قرارداد خود را با پرسپوليس در هيات فوتبال به ثبت رساندند.

در حالی که صبح روز پنجشنبه اخبار توافق این سه بازیکن با مسوولان باشگاه پرسپولیس در رسانه‌ها منتشر شده و قرار بود این بازیکنان تا ساعت میانی روز قرارداد خود را با پرسپولیس به طور رسمی در هیات فوتبال ثبت کنند، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی به حسینی و ماهینی که در حال حاضر در اردوی تیم ملی برای دیدار با قطر به سر می‌برند، اجازه ترک دو ساعته اردو و حضور در هیات فوتبال را نداد تا ثبت قرارداد این سه بازیکن نیز دچار اما و اگر شود.

اما با هماهنگی‌هایی که با سرمربی پرتغالی تیم ملی صورت گرفت، حسینی و ماهینی پس از تمرین عصر پنجشنبه تیم ملی فوتبال، به همراه محسن بنگر، به هیات فوتبال رفتند و قرارداد خود را به طور رسمی با سرخپوشان پایتخت امضا کردند.

به گزارش ایسنا، قرارداد حسین ماهینی با باشگاه پرسپولیس دو ساله است و سیدجلال حسینی و محسن بنگر نیز هر کدام قراردادی یک ساله با پرسپولیس امضاء کرده‌اند.

نورمحمدی تمدید کرد

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رضا نورمحمدی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس نیز پس از صحبت‌هایی که با رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس داشت، قرارداد خود را برای یک سال دیگر با این تیم تمدید کرد.

کاپیتان تیم ملی جوانان به پرسپولیس پیوست

کاپیتان تیم ملی فوتبال جوانان با حضور در هیات فوتبال، قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس به ثبت رساند.

به گزارش ایسنا، افشین اسماعیل‌زاده پنجشنبه با حضور در هیات فوتبال استان تهران قرارداد سه ساله خود را با باشگاه پرسپولیس به ثبت رساند.

اسماعیل‌زاده در کنار علی خانزاده و علیرضا جهانبخش از بازیکنان جوانی هستند که این فصل به عضویت سرخپوشان پایتخت در آمده‌اند.

امین منوچهری

دهنوی، ‌ صادقی و منوچهری در استقلال

سید امین منوچهری، مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سایپا عصر پنجشنبه با حضور در دفتر کار علی فتح‌اله‌زاده مدیرعامل استقلال قرارداد داخلی ۲ ساله‌ای را با استقلال منعقد کرد. همچنین قاسم دهنوی بازیکن ملی‌پوش سابق مس کرمان و امیرحسین صادقی بازیکن اسبق استقلال که فصل گذشته در تراکتورسازی بازی می‌کرد، ‌ با استقلال به توافق رسیدند.

سه بازیکن ذوب آهن قراردادشان را تمدید کردند

سه بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن هم پنجشنبه قراردادشان را با این تیم تمدید کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه اصفهان، اسماعیل فرهادی امروز(پنجشنبه) با حضور در دفتر مدیر عامل دفتر ذوب آهن قرارداد خود را برای یک سال دیگر با تیم فوتبال ذوب آهن تمدید کرد و در این تیم ماندگار شد.

این در حالی است که قرارداد فرهادی به پایان رسیده بود و بازیکن آزاد محسوب می‌شد.

همچنین سینا عشوری با حضور در باشگاه ذوب آهن قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد. این در حالی بود که عشوری از تیم تراکتورسازی پیشنهادجدی داشت.

همچنين قاسم حدادي فر هافبك تيم فوتبال ذوب آهن كه در نيم فصل گذشته براي خدمت سربازي به تراكتورسازي رفته بود، به ذوب آهن بازگشت و قراردادي يك ساله با تيم فوتبال ذوب آهن تمديد كرد و از لحاظ مالي با مسئولان باشگاه ذوب آهن به توافق رسيد.