به گزارش افکارنیوز به نقل از ورزش سه ،محمد حسين جعفري درباره توافق اوليه با اوليويرا به عنوان سرمربي تراکتورسازي اظهار داشت: روز گذشته مذاکرات خوبي با اين مربي انجام داديم. او با اطلاعات کامل به تبريز آمده بود و روزمه تمام بازيکنان را داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که پیش از این گفته بود با مظلومی به توافق اولیه رسیده اند و چرا وی به تبریز نیامد، عنوان کرد: در بحثانتخاب سرمربی برای ما، یک مسئله، مهم بود و آن توجه به افکار عمومی بود. این مسئله که هواداران نسبت به سرمربی تعلق خاطر داشته باشند مهم بود.

جعفری افزود: با مظلومی به توافق اولیه رسیدیم و با توجه به نظر افکار عمومی خود مظلومی به من زنگ زد و گفت دوست دارد در تراکتورسازی باشد اما در شرایطی که همه چیز مهیا باشد و گفت روی او برای حضور در تبریز حساب نکنیم. وقتی خود او چنین صحبتی کرد ما برای سرعت بخشیدن به کار خود با اولیویرا وارد مذاکره شدیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که آیا اولیویرا قول قهرمانی داده است، گفت: خواسته باشگاه تراکتورسازی این است که امسال حتما یک جام کسب کنیم و این موضوع را هم به اولیویرا گفته ایم و او هم این را می داند.

وی در ارتباط با اینکه این مربی پرتغالی با بودجه باشگاه تراکتورسازی حاضر است کار کند گفت: بودجه ای که برای کار اولیویرا در نظر گرفته ایم کمتر از پیشنهاد باشگاه است.

جعفری در خصوص مصاحبه محسن فروزان مبنی بر اینکه مسئولان تراکتورسازی او را نمی خواهند، اظهار داشت: فروزان خیلی جوان است و احساساتی صحبت می کند. او دروازه بان اول ماست و با ما هم قرارداد دارد. او به کارش در تیم ما ادامه می دهد.

وی در مورد اینکه گفته می شود این باشگاه با وحید طالب لو هم مذاکراتی داشته به فارس گفت: با وحید طالب لو صحبتی نکردیم. در پست دروازه بانی فروزان و عقیل اعتمادی را داریم و به دنبال یک گلر دیگر هم هستیم اما با طالب لو صحبتی نداشته ایم.