تیم‌های هوادار و پرسپولیس از ساعت 20:45 دقیقه امشب در چارچوب دیدارهای هفته بیست و چهارم لیگ برتر در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم رفتند که این بازی بدون گل به پایان رسید.

* یحیی گل‌محمدی سرمربی سرخ‌پوشان که به دلیل محرومیت نمی‌تواند از نیمکت و کنار خط شاگردان خود را هدایت کند روی سکوی ورزشگاه دستگردی آمد و پس از عکس گرفتن با برخی هواداران بازی را از این طریق دنبال کرد.

خوش و بش گل‌محمدی با سرمربی تیم ملی+ عکس

* شباهت عجیب پیراهن مسلم حق‌شناس دروازه‌بان هوادار با بازیکنان این تیم جزو نکات جالب بازی بود.

* رامین رضائیان قبل از آغاز بازی خوش و بش گرمی با رضا عنایتی داشت و از سوی مقابل روح‌الله باقری و محمد قاضی از نیمکت پرسپولیس رخصت گرفتند.

* دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همراه با اصغر قربانعلی‌پور مربی بدنساز این تیم نظاره‌گر بازی شد و قبل از شروع مسابقه هم خوش و بش گرمی با گل‌محمدی و مهرداد خانبان داشت.

*‌ سیامک نعمتی هافبک مصدوم پرسپولیس پس از بازگشت از قطر برای اولین بار با حضور در ورزشگاه بازی تیمش را تماشا کرد. حدود 100 هوادار با وجود بدون تماشاگر بودن این مسابقه دیدار دو تیم را ورزشگاه تماشا کردند.

* اعلام خطا روی رامین رضائیان در دقیقه 20 با اعتراض شدید بازیکنان هوادار به محمدرضا ابوالفضلی کمک داور اول بازی همراه شد.

** روی زمین افتادن دروازه بان هوادار در دقیقه ۲۳ با اعتراض شدید طرفداران پرسپولیسی همراه شد.

* این مسابقه تا دقیقه 20 با نتیجه صفر بر صفر در جریان است.