بیوگرافی سیاوش یزدانی بازیکن فوتبال را در زیر بخوانید. سیاوش یزدانی، زادهٔ ۱۲ اسفند ۱۳۷۰ یک بازیکن فوتبال اهل مشهد است که در پست مدافع میانی و دفاع چپ برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.

از باشگاه هایی که در آن بازی کرده است میتوان به باشگاه فوتبال سیاه جامگان و باشگاه فوتبال پیکان تهران و باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان اشاره کرد. او برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ توسط مارک ویلموتس به تیم ملی دعوت شد.

چکیده ای از بیوگرافی سیاوش یزدانی

 

نام کامل: سیاوش یزدانی مقدم

متولد: ۲ مارس ۱۹۹۲ ‌

زادگاه: مشهد، ایران

قد: ۱٫۹۲ متر( ۶ فوت ۳ ۱⁄۲ اینچ)

پست: مدافع میانی/ دفاع چپ

باشگاه کنونی: استقلال

شمارهٔ پیراهن: ۲۲

بیوگرافی سیاوش یزدانی بازیکن فوتبال1

بیوگرافی سیاوش یزدانی

 

بازیکن فوتبال و فوتبالیست ایرانی در ۱۲ اسفند ۱۳۷۰ در مشهد به دنیا آمده یزدانی در یک خانواده 4 نفر بدنیا آمده و تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد. تیم فعلی وی در سال ۹۸ سپاهان اصفهان بوده و در پست مدافع میانی و دفاع چپ برای باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.

 

ازدواج سیاوش یزدانی

این بازیکن فوتبال فعلاً مجرد است.

بیوگرافی سیاوش یزدانی بازیکن فوتبال 3

پست سیاوش یزدانی

 

فعالیت ورزشی سیاوش یزدانی

از باشگاه هایی که در آن بازی کرده است میتوان به باشگاه فوتبال سیاه جامگان و باشگاه فوتبال پیکان تهران اشاره کرد. از فصل هفدهم لیگ برتر و در زمان کرانچار از تیم پیکان به سپاهان منتقل شد. در فصل هجدهم یکی از بازیکن های مورد علاقه ی امیر قلعه نویی بود که عملکرد خوبی از خویش به جا گذاشته است. او در اصفهان بازیکن محبوبی است و بعنوان هادی عقیلی دوم شناخته میشود.

 

بیوگرافی سیاوش یزدانی بازیکن فوتبال 4

تصاویر سیاوش یزدانی