مدتی است که مسابقات تیم‌های خوزستانی در مسابقات لیگ یک، لیگ دو و هم‌چنین جام حذفی در آبادان و به میزبانی استادیوم تختی آبادان برگزار می‌شود.

استادیومی که در اختیار صنعت نفت است و طلایی پوشان نیز از مهمانان خود در این زمین پذیرایی می‌کنند. انجام مسابقات دیگر در این استادیوم باعث شده تا فشار زیادی به چمن آن وارد شود و حالا عصبانیت شدید علیرضا منصوریان را به همراه داشته است. 

او که از این اتفاق بسیار ناراحت و عصبانی به نظر می‌رسید در گفتوگویی اظهار داشت: بگذارید در همین ابتدا از هواداران عزیزمان یک خواهش داشته باشم که این مرتبه هم مثل دفعات قبل پشت باشگاه، من، کادر فنی‌ و بازیکنان‌مان باشند و بدانند با تصمیمات خلق‌الساعه که آقایان می‌گیرند صنعت نفت ضرر می‌کند. متاسفانه مسئولان استان استادیوم ما را محله برو و بیا کرده‌اند و هر چه فوتبال در هر سطحی است را در آن برگزار می‌کنند. اینطور که سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

منصوریلان: آقایان استادیوم خانگی ما را محله برو و بیا کرده‌اند

سرمربی صنعت نفت که از این اتفاق بسیار ناراحت بود صحبت خود را اینگونه ادامه داد: ما از ابتدا می‌دانستیم‌ صنعت نفت مشکلات مالی دارد، اما آن را با جان و دل خریدیم و درون خانواده خودمان حل می‌کنیم. این تصمیمی که می‌گیرند و تمام مسابقات استان خوزستان را به آبادان می‌آورند به ضرر ما و تیم است که به دنبال ارائه فوتبال روی زمین هستیم. امروز به اتفاق کادر فنی از چمن استادیوم تختی دیدن کردیم و زمین مثل فرش ما رو نابود کرده‌اند.

منصوریان در ادامه گفت: همینجا اعلام می‌کنم اگر مسابقه دیگری جز بازی نفت در زمین استادیوم تختی برگزار شود، من و کادرم از اینجا می‌رویم و دیگر کار نخواهیم کرد. زمین چمن خوبی که شهر دارد یکی از معدود دارایی‌های با ارزش صنعت نفت است و با این تصمیمات رای به نابودی آن داده می‌شود. 

وی در پایان گفت: از مسئولان خواهش می‌کنم با بهانه‌هایی مثل مسائل امنیتی روی باشگاه و‌ مدیرعامل فشار نگذارند تا به زور زمین ما را در اختیار بگیرند. ما همه اینجا برای فوتبال دور هم جمع شده‌ایم و به دنبال کار کردن در دنیای ورزش هستیم و نه چیز دیگر.