یکی از مدیرعاملان تیم‌های لیگ برتر فوتبال کشور که چند وقتی است  در این باشگاه مشغول فعالیت است و حتی هنوز حکم مدیرعاملی رسمی وی هم به صورت قطعی تایید نشده در آستانه برکناری قرار گرفته است.

 این در شرایطی است که همسر این شخص در یکی از باشگاه‌های اروپایی به کار نقل و انتقالات بازیکنان والیبال مشغول است و با بسیاری از دلال‌ها و ایجنت‌ها همکاری و ارتباط نزدیک دارد. جالب‌تر اینکه این مدیرعامل به محض حضورش در لیگ برتر به ۲ ایجنت و دلال فوتبال به عنوان مشاور حکم داده و در انتظار شروع فصل نقل و انتقالات است.

احتمال برکناری مدیرعامل لیگ برتری

بر همین اساس و طبق اعلام نهادهای نظارتی و پس از حساس شدن مدیران کارخانه مربوطه این مدیرعامل در آستانه برکناری و مدیران این کارخانه به دنبال جانشینی برای این فرد هستند. شنیده میشود اخیرا یک بازیکن متمول با خرج بسیار به یک تیم در مقدونیه ترانسفر شده است. نکته عجیب این است که واسطه  انتقال این گلر ، مدیرعامل همین  تیم لیگ برتری  بوده است که با کمک همسرش این بازیکن جوان را ترانسفر کردند.با توجه به این فعالیت های مشکوک ، مدیران بالا دستی این مدیرعامل نسبت به این موضوع حساس شدند و این احتمال وجود دارد تا مدیرعامل مذکور به زودی از سمتش برکنار شود و یا مجبور به استعفا شود.