هافبک چپ پای سرخپوشان تبریزی که در ابتدای فصل جذب پرسپولیس شد و چند هفته بعد تصمیم به جدایی از این تیم گرفت و تراکتور را به عنوان مقصد جدیدش برگزید، این روزها خود را آماده بازگشت دوباره به میادین پس از مصدومیت می‌کند.

او در بازی دیروز به همراه بازیکنان اصلی تراکتور به میدان رفت و موفق شد در کامبک تراکتور از ۳-۱ به ۳-۳ نقش آفرینی کند. دهقانی مثل بیشتر گل هایش، در نیمه دوم توپ را روی پای چپ انداخت و بعد با یک شوت دیدنی دروازه پیکان را گشود تا به این ترتیب آمادگی اش را به معرض نمایش بگذارد.

آمادگی بالای رضا دهقانی در بازی دوستانه تراکتور+ عکس

این نخستین حضور رضا دهقانی پس از آسیب دیدگی اش بود و با این گل نوید بازگشت به میادین با فرم ایده‌آل را داد. نکته مهم اینکه در شش هفته پایانی که بازی های حساسی برای تراکتور ساغلام محسوب می‌شود، این سرمربی ترک تبار نیز حساب ویژه ای روی این بازیکن تکنیکی و شوتزن باز کرده است.

با این حال مهم ترین نکته این است که قرارداد رضا دهقانی در انتهای لیگ بیست و یکم به پایان خواهد رسید و از همین حالا می‌توان متصور شد که اگر تراکتور برای تمدید قرارداد دست نجنباند، احتمالا او مقصد جدیدی را انتخاب خواهد کرد.

نکته جالب درباره دهقانی ۲۴ ساله این است که در این مدت کم، بازی برای چهار تیم لیگ برتری سپاهان، نساجی، پرسپولیس و تراکتور را تجربه کرده و باید دید برای فصل آینده چه در سر دارد.