مهدی هاشمی‌نسب در خصوص صعود تیم فولاد خوزستان به مرحله بعد گفت: در ابتدا باید نتایج قبل و صعود به مرحله بعد مسابقات را به همه مردم تبریک بگویم. این بچه‌ها نشان دادند که لایق بهترین‌ها هستند. حضور در جمع ۱۶ تیم برتر آسیا یک اتفاق بزرگ است که تیم ما با یکدلی و اتحاد توانست به آن برسد. شما می‌دانید که تیم‌های آسیایی چه خرج‌هایی برای این مسابقات انجام می‌دهند تا بتوانند همین دور‌گروهی را با موفقیت رد کنند.

وی افزود: تیم‌های حوزه خلیج فارس هیچ محدودیتی برای خرید بازیکن ندارند و فکر می‌کنم تیمی مثل شباب الاهلی حدود ۱۰ بازیکن خارجی در لیست خود دارد که برای هر بازی ۳-۴ بازیکن متفاوت را انتخاب می‌کند و مهدی قایدی و احمد نورالهی که ستاره‌های لیگ برتر و فوتبال ایران هستند بازی کمی در این تیم انجام می‌دهند.

با صعود کار بزرگی انجام دادیم

هاشمی‌نشب گفت: خدارا شکر بچه‌ها متوجه شده‌اند که در چه مسابقاتی هستند و باید کمترین اشتباه را در هر مسابقه داشته باشند تا به موفقیت برسند. حضور در مسابقات فصل قبل یک فرصت عالی برای تجربه اندوزی بود و می‌بینید که تیم ما با تجربه بیشتر در مسابقات امسال حاضر شد. البته بازیکنان جدیدی که اضافه شده‌اند نیز بسیار به تیم ما کمک کرده‌اند و فکر می‌کنم از مدیریت، هیئت مدیره، سرمربی، کادرفنی، بازیکنان گرفته تا تیم پزشکی، تدارکات، رسانه، هواداران و تمامی اعضایی که دلشان با ماست، یک پازل کامل هستیم که توانستیم در کنار هم برای وطن عزیزمان افتخار آفرینی کنیم.

وی در انتها گفت؛ ما صعود کرده‌ایم‌ اما امشب بازی‌های ما تمام می‌شود. به هیچ‌وجه در بازی امشب کم نخواهیم گذاشت و برای حیثیت و آبروی فوتبال ایران و خوزستان تا آخرین ثانیه خواهیم جنگید.