رامین رضاییان در بازی پرسپولیس و ذوب آهن تعویض شد و این تعویض باعث ناراحتی رامین رضاییان شده بود. رامین رضاییان مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره رفتار‌های عجیبش پس از تعویض و جر و بحث با کریم باقری روی نیمکت پرسپولیس، گفت: از کادرفنی خواهش کردم اگر امکان دارد برای زدن ضربه ایستگاهی در زمین باشم و پس از آن تعویضم کنند. به هر حال سوء تفاهمی پیش آمده، اما باید در آن لحظه خودم را کنترل می‌کردم و اگر این کار باعث دلخوری کادرفنی شده است از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم.

 رامین رضاییان  قبل از زدن ضربه ایستگاهی  در دقیقه ۸۴ بازی با پیکان تعویض شد و  همین موضوع باعث شد که  او  نسبت به تصمیم کادرفنی اعتراض کند. همچنین رضاییان با ناراحتی زمین مسابقه را ترک کرد و جای خود را به سیامک نعمتی داد، اما این پایان ماجرا نبود و او  با حضور در نیمکت پرسپولیس نیز اعتراض تندی به این تعویض نشان داد که این بار البته با مداخله کریم باقری این مسئله ختم به خیر شد.  

رامین رضاییان نقره داغ می شود؟| ماجرای درگیری رامین رضاییان

واکنش به ناراحتی رامین رضاییان بعد از تعویض

مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعتراض رامین رضاییان به تعویضش در بازی با تیم ذوب آهن گفت: شجاعت رامین رضاییان ستودنی است که بعد از آن اتفاق، عذرخواهی کرد. به نظرم مشکل حادی نبود که برخی‌ها بخواهند از این ماجرا سوء استفاده کنند.

کرمانی مقدم گفت: فوتبال روی بد خود را به پرسپولیس نشان داد و گرنه بازیکنان پرسپولیس جز بیست دقیقه نخست در سایر دقایق صاحب توپ میدان بودند و کمترین حق آن‌ها رسیدن به گل برتری بود. البته هجمه‌های ایجاد شده علیه تارتار هم مزید علت شد تا تیم حریف با جان و دل بازی کند و  با تمام توان بازی کنند.  

تیم فوتبال پرسپولیس با تساوی برابر تیم ذوب آهن ۵۴ امتیازی شد و اختلافش با تیم استقلال صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر به ۶ امتیاز رسید و شانس قهرمانی اش کاهش یافت.  

 

سایر رسانه‌ها