طرفداران پرسپولیس علیه پیمان بابایی مهاجم سرعتی و گلزن تیم تراکتور در فضای مجازی نوشتند: «با کاری که کردی دیگر حق نداری این طرف‌ها بیایی!»

جالب‌تر می شود وقتی بدانید؛ از وقتی یحیی گل محمدی هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفته، چند بار این باشگاه برای جذب پیمان بابایی مهاجم فعلی تراکتور اقدام کرده ولی موفق به جذب آن نشده است.

یحیی در نیم فصل زمستانی نیز تلاش زیادی کرد تا بابایی را به پرسپولیس بیاورد ولی با مخالفت مدیران تراکتور و مالک این باشگاه زنوزی مواجه شد. مالک تراکتور که اصلا ارتباط خوبی با پرسپولیس و هواداران این تیم ندارد، اعلام کرد تحت هیچ شرایطی حاضر نیست ستاره تیمش را در نقل و انتقالات نیم فصل به پرسپولیس بدهد. همین موضوع باعث شد تا آمدن بابایی به پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل منتفی شود.

حمله پرسپولیسی ها علیه یک بازیکن/ حق نداری به تیم ما بیایی

حالا در انتهای لیگ بیست و یکم گفته می‌شود پیمان بابایی بار دیگر در لیست تیم پرسپولیس و یحیی گل محمدی قرار گرفته است. قرارداد بابایی با تراکتور در پایان همین فصل به پایان خواهد رسید و این بازیکن می‌تواند بدون مشکل با پرسپولیس یا هر تیم دیگری قرارداد امضا کند.

مدیران تراکتور طی چند وقت گذشته دو بار به پیمان بابایی پیشنهاد تمدید قرارداد داده اند ولی هر دو بار این بازیکن با پیشنهاد تراکتور مخالفت و به آنها اعلام کرد که قصد دارد در فصل آینده به تیم دیگری برود اما...

درگیری اخیر پیمان بابایی با امید عالیشاه در دیدار جنجالی اخیر تبریز ممکن است مسیر فوتبالی مهاجم تیم تراکتور را عوض کند. در نیمه دوم این دیدار که سنگ پرانی تماشاگران تبریزی به اوج رسیده بود، امید عالیشاه کاپیتان تیم مهمان که حسابی شاکی و عصبانی شده بود یکی، دو سنگ را برداشت و به طرف سکوهای ورزشگاه یادگار امام پرتاب کرد. این اقدام امید عالیشاه واکنش پیمان بابایی را به دنبال داشت. مهاجم تراکتور به حرکت کاپیتان پرسپولیس معترض شد تا استارت درگیری بین بازیکنان دو تیم زده شود. یک درگیری در وسط زمین که در نهایت منجر به اخراج محمد مسلمی‌پور از تراکتور و حامد پاکدل از پرسپولیس شد.

حالا طرفداران پرسپولیس که انتظار نداشتند گزینه خط حمله تیم آنها این چنین با همبازیان احتمالی فصل بعد خود درگیر شود به شدت از پیمان بابایی شاکی شده و در فضای مجازی او را به توپ بسته‌اند.

باید منتظر ماند و دید با اتفاقات اخیر باز هم پیمان بابایی در لیست یحیی گل محمدی قرار می‌گیرد یا اینکه پرسپولیسی‌ها برای فصل آینده دنبال مهاجم دیگری می‌گردند؟