گیورگی گولسیانی مدافع سپاهان مد نظر کادر فنی پرسپولیس قرار داشته و گفته می شود پرسپولیسی ها به دنبال به خدمت گرفتن گولسیانی هستند.

گولسیانی که امسال در بازی‌های زیادی بازوبند کاپیتانی سپاهان را هم به بازو بست، یکی از مدافعین پر خواهان لیگ در بازار نقل و انتقالات تابستانی است.

از اصفهان خبر می رسد با پیش رفتن مذاکرات مدیر برنامه این بازیکن با یکی از باشگاه‌های مطرح تهران این بازیکن نیز عازم تهران شده تا به احتمال زیاد برای امروز آخرین مذاکرات خود را با این باشگاه انجام دهد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد قراردادش را با این باشگاه پرطرفدار ثبت کند.

گیورگی گولسیانی در پرسپولیس

با این حساب بعد از دانیال اسماعیلی‌فر، گولسیانی دومین مدافع جداشده از باشگاه سپاهان خواهد بود. دانیال اسماعیلی فر هم به پرسپولیس پیوست.

بیوگرافی گیورگی گولسیانی

گیورگی گولسیانی در ۵ مه ۱۹۹۱ میلادیدر تفلیس گرجستان به دنیا آمد.

پست گولسیانی

گولیسیانی بازیکن فوتبال در پست مدافع است که فصل گذشته در تیم سپاهان اصفهان در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

حضور گولسیانی در فوتبال ایران

گیورگی گولسیانی بازیکن گرجستانی که ابتدا با ذوب‌آهنِ امیر قلعه‌نوعی به لیگ ایران معرفی شد، پس از یک فصل حضور در شمال کشور و تیم نساجی مازندران به اصفهان بازگشت و در سپاهان توپ زد.

این بازیکن همچنین دوست صمیمی کی‌روش استنلی است، آن‌ها که در ذوب‌آهن همبازی بودند هم‌اکنون نیز رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند.

گولسیانی  با اشاره به حضور دوباره در اصفهان اظهار کرد: شهر اصفهان را بسیار دوست دارم، پیش از اینکه به نساجی بروم یک فصل خوب را در ذوب‌آهن گذراندم و خوشحالم که بار دیگر به اصفهان بازگشتم و برای سپاهان به میدان خواهم رفت.

مدافع گرجستانی سپاهانی درباره دلایل پیوستن به سپاهان اظهار کرد: به کار کردن دوباره با امیر قلعه‌نوعی علاقه داشتم، او مربی بسیار سرسختی است و برای کار با او باید قوی باشی. همچنین بازیکنان باکیفیتی در سپاهان هستند و انگیزه تیم برای موفقیت بسیار زیاد است. با توجه به شرایط خوب باشگاه امیدوارم که سال آینده قهرمان شویم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت دوست صمیمی خود یعنی کی‌روش استنلی، خاطرنشان کرد: کی‌روش یکی از بهترین دوستان من است و ما هر روز با هم صحبت می‌کنیم اما نمی‌دانم که آیا او برای فصل بعد در سپاهان خواهد بود؟ هیچ چیز هنوز رسمی نشده و بگذارید صبر کنیم و ببینیم چه می‌شود.