تیم ملی ایران در حالی با نتیجه دو بر یک مقابل الجزایر شکست خورد که در این دیدار تدارکاتی تعدادی از بازیکنان عملکرد پُر انتقادی داشتند و بعضی دیگر در حد متوسط کار کردند، اما در این بین عملکرد صادق محرمی بیشتر از بقیه به چشم آمد.

این بازیکن که پس از چهارمین فصل حضور در لیگ یک کرواسی و تجربه قهرمانی همراه با دینامو زاگرب به اردوی تیم ملی ایران آمده بود، پس از نمایش با انگیزه در تمرینات و بازی درون تیمی، در دیدار دوستانه با الجزایر هم خوش درخشید.

بهترین بازیکن تیم ملی در مقابل الجزایر+ عکس

صادق محرمی که از جمله بازیکنان مورد اعتماد دراگان اسکوچیچ و پای ثابت ترکیب تمام مسابقات تیم ملی است در مسابقه مقابل الجزایر هم یکی از ۱۱ نفره اصلی بود که عملکرد او کاری کرد تا بهترین بازیکن ایران ترین دیدار لقب بگیرد.

مدافع راست تیم ملی ایران در دیدار مقابل الجزایر ۵۴ پاس با دقت ۸۱ درصدی داد و هفت تکل موفق، چهار قطع توپ، چهار دریبل موفق و یک‌بار گرفتن خطا داشت که این آمار در کنار بارها ایستادگی برابر ستاره‌های حریف از جمله بلال براهیمی کاری کرد تا یک بازی خوب دیگر از او در ذهن هواداران بماند.

محرمی در کنار این عملکرد موثر، در پایان مسابقه با الجزایر که با شکست ایران همراه بود نیز جزو غمگین‌ترین بازیکنان به حساب می‌آمد که حمید استیلی، مدیر تیم ملی سعی کرد این بازیکن را در زمان خروج از زمین آرام کند.