پس از پایان قرارداد علیرضا منصوریان با باشگاه صنعت نفت ، وضعیت سرمربی آبادانی‌ها برای فصل بعد نامشخص است. دو روز پیش بود که یک خبرنگار عراقی از ارائه پیشنهادی از لیگ این کشور به منصوریان خبر داد اما وی اعلام کرد که تاکنون تنها با مدیران آبادانی بر سر تمدید قرارداد، مذاکرات جدی داشته است.

درحالی‌که تکلیف نیمکت صنعت نفت برای فصل بعد نامشخص است، خبرنگار ورزش سه در گفت‌وگو با علیرضا منصوریان پیرامون وضعیت ادامه همکاری با آبادانی‌ها به صحبت پرداخت.

منصوریان ابتدا و درخصوص اینکه طی روزهای گذشته و در فضای مجازی این شایعه به‌وجود آمده که او پیشنهادات مختلفی از تیم‌های لیگ برتری دارد، این‌گونه پاسخ داد: دو، سه تیم لیگ برتری در حد گفت‌وگوهای اولیه به من پیشنهاد دادند ولی هرگز این صحبت‌ها شکل جدی به خود نگرفت. تنها مذاکره جدی که من داشتم، با مسئولین باشگاه صنعت نفت آبادان بوده است.

هفته آینده همه چیز مشخص می‌شود!

او ادامه داد: چند روز قبل با مهندس سالاری معاونت محترم وزیر نفت و مدیرعامل شرکت پخش و پالایش و آقای زیار معاون ایشان جلسه‌ای داشتم و ایشان اعلام کردند که شما تنها گزینه جدی نفت آبادان هستید و بعد از آن نیز با دکتر محمدی و مهندس کشاورز از اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت جلسه داشتم و خواسته‌های خودم را به این عزیزان اعلام کردم.

سرمربی صنعت نفت در مورد اینکه چه زمانی نتیجه این گفت‌وگوها مشخص خواهد شد، اظهار داشت: قرار شد که اعضای هیئت مدیره شرایط را سنجیده و من را در جریان قرار دهند که آیا خواسته‌های من انجام پذیر است یا باید در این زمینه فکرهای دیگری کرد.

او درباره پیشنهادات جدی خود نیز اضافه کرد: تاکنون تنها صحبت‌های جدی خود را با مسئولین باشگاه صنعت نفت انجام داده‌ام. از مدیران شرکت نفت، این دو عزیز و اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت تشکر می‌کنم که برای تمدید قرارداد با من صحبت کرده و بنده را گزینه اول خودشان دانستند.

وی ادامه داد: از مردم آبادان تشکر می‌کنم که تاکنون محبت زیادی به من داشتند. آنها من را لایق این دانستند که دوباره هدایت صنعت نفت را برعهده بگیرم.

منصوریان در پایان و در مورد اینکه چه زمانی تکلیف حضور او در صنعت نفت مشخص می‌شود، گفت: هفته آینده جلسه دیگری با اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت خواهم داشت و همه چیز مشخص خواهد شد.