پرویز برومند ، دروازه بان اسبق تیم استقلال ، درباره اتفاقات اخیر پیرامون نیمکت مربیگری تیم سابق خودش و البته اعتراض و تجمع هواداران مقابل ساختمان این باشگاه اظهاراتی را مطرح کرد:

شنیده اید که مردم به واسطه قراردادهای پرسپولیس با بازیکنان جدید و قدیم مقابل باشگاه تجمع کردند؟

من اصلا کاری با این حرفها ندارم. این که پرسپولیس چه کار می کند یا استقلال چه کار نکرده را هم نمی دانم، فقط معتقدم اگر استقلال بتواند همین تیم فعلی اش را حفظ کند و یک فوروارد و یک پشت فوروارد خوب به این جمع اضافه کند دوباره فصل بعد هم قهرمان می شود. من شک ندارم.

اما هواداران با این وعده ها راضی نمی شوند؟

هواداران به خاطر اینکه تحت تاثیر حواشی و شایعات دوروبر باشگاه هستند نگران شده اند، ولی من باید به آنها یادآوری کنم که دوباره به اتفاقات فصل قبل و مدیرعامل باشگاه شان فکر کنند.

چطور؟

شما ببینید! آجرلو اینقدر با تجربه هست و اینقدر این قهرمانی به او مزه کرده که دنبال تکرارش باشد. او حتی شاید بخواهد در فصل جدید به ستاره سوم استقلال در آسیا برسد. آجرلو هم مثل بقیه انسان ها بیشتر از هر کسی خودش را دوست دارد و دوست دارد در جایگاهی که امروز قرار گرفته دوباره موفقیتش را تکرار کند. اما او در مخمصه است.

مدیرعامل استقلال در مخمصه قرار گرفته است

چه مخمصه‌ای؟

مخمصه از این نظر که چه کسی را انتخاب کند. همه می دانیم که سخت ترین قسمت تیمداری برای یک مدیرعامل تعیین سرمربی است، پس آجرلو نمی تواند در این شرایط عجله کند. قطعاً باید فکر کند، باید تمرکز داشته باشد و باید بین گزینه ها بهترین فرد را انتخاب کند تا تیم استقلال که فصل پیش با آن قدرت قهرمان شده دوباره قهرمان شود.

یعنی می گوید هواداران نگران نباشند؟

نگرانی طرفداران طبیعی است. به خاطر فضای موجود در رسانه ها و یارگیری تیم رقیب حق دارند نگران باشند اما باید بدانند مدیریت مطلوب آجرلو قطعاً آنها و تیم استقلال را به بهترین شکل در فصل جدید راهی لیگ برتر می کند. آجرلو کاری که مدیران نالایق قبلی که اشتباهی به استقلال آمده بودند را نکردند را در یک فصل انجام داد و حاصلش هم قهرمانی پرقدرت تیم بود. شخصاً با یکی از مسئولان باشگاه استقلال صحبت می کردم که به من گفت ظرف روزهای آینده تکلیف همه چیز مشخص می شود. انشاالله اوایل هفته آینده اخبار خوبی به اطلاع استقلالی‌ها خواهد رسید.