آرش رضاوند  در خصوص آخرین وضعیتش برای فصل بیست و دوم لیگ برتر، اظهار داشت:  در نیم فصل لیگ بیست و یکم به صورت قرضی راهی فولاد شدم.  در حال حاضر تحت قرارداد باشگاه استقلال هستم و این باشگاه باید درباره آینده‌ام تصمیم بگیرد. فکر می‌کنم ابتدا باید وضعیت سرمربی استقلال مشخص شود.

وی درباره تمایلش برای بازگشت به استقلال عنوان کرد: اولویتم بازی در استقلال است.  اگر شرایط مهیا باشد، دوست دارم بمانم. حالا باید ببینیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت.

رضاوند: در حال حاضر تحت قرارداد باشگاه استقلال هستم

بازیکن تیم فوتبال استقلال با ارزیابی عملکردش در فولاد خوزستان گفت: بازی در فولاد با اتفاقات خوبی  برایم همراه بود و  همکاری با  جواد نکونام فوق‌العاده بود. امیدوارم در آینده هم شاهد اتفاقات خوبی برای هر دو طرف باشیم.

 رضاوند پیرامون عملکرد خوبی در فولاد پشت سرگذاشت، خاطر نشان کرد: شرایط فولاد به گونه ای بود که در پست خودم بازی می کردم و در واقع فشاری روی من نبود. همین باعث شد که عملکرد خوبی داشته باشم

 هافبک استقلال در خصوص قهرمانی استقلال در لیگ برتر اذعان داشت: بالاخره بعد از سال های استقلال توانست عنوان قهرمانی را کسب کند که جا دارد به هواداران تیم تبریک بگویم.

وی درباره جدایی مجیدی از استقلال گفت: فکر نمی کردم که فرهاد مجیدی از استقلال جدا شود و انگار به یکباره این اتفاق افتاده است.