سیامک نعمتی پس از تمدید قراردادش به مدت 2 سال با تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحالم که دوباره به خانه خودم آمدم و توانستم با باشگاه بزرگ پرسپولیس قرارداد امضا کنم. مدتی بود که رسانه‌ها اعلام کرده بودند که مشکلاتی پیش آمده و سیامک در تمرینات حضور پیدا نمی‌کند و ... که باید بگویم من بعد از بازی آخر به مسافرت رفتم و باشگاه که تماس گرفت خودم را به رساندم تا قراردادم را امضا کنم. تمام حواشی را تکذیب می‌کنم و به محض اینکه باشگاه با من تماس گرفت خودم را برای تمدید قرارداد به اینجا رساندم.

وی درمورد اینکه جذب چند بازیکن سرشناس چقدر روی تمدید قراردادش تاثیرگذار بود، تصریح کرد: بدون شک بازیکنانی که جذب شدند روی تمدید قرارداد من هم تاثیرگذار هستند. فکر می‌کنم لیاقتش را داریم تا بازهم قهرمان شویم. امیدوارم بتوانیم قهرمان لیگ برترو جام حذفی شویم و آنها را به هواداران تقدیم کنیم. امسال شرمنده هواداران شدیم و انشالله سال آینده بتوانیم قهرمانی پرسپولیس را جشن بگیریم.

تا وقتی بخواهند در پرسپولیس می‌مانم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص اینکه از دو باشگاه صنعتی پیشنهاداتی داشت، اما چه شد که پرسپولیس را انتخاب کرد، گفت: پیشنهاد که وجود دارد، اما همه می دانند که هیچ نشستی با هیچ تیمی نداشتم. اول از همه به باشگاه پرسپولیس آمدم. اصلاً بحث‌های مالی نیست، چون من همیشه اواسط فصل تمدید می‌کردم، اما امسال شرایطی پیش آمد که الان مجبورم قراردادم را تمدید کنم. با باشگاه که صحبت کردم به این نتیجه رسیدیم که من در خدمت پرسپولیس باشم و بتوانم با افتخار پیراهن این تیم را بپوشم.

نعمتی افزود: بدون شک تا وقتی که پرسپولیس بخواهد در این تیم خواهم ماند. این آرزوی هر بازیکنی است. افتخار می‌کنم که در این باشگاه حضور دارم.

وی درخصوص جذب دانیال اسماعیلی‌فر و اینکه او هم پستش محسوب می‌شود، تصریح کرد: اصلاً بحث رقیب داشتن نیست و صحبتی درمورد اینکه چه بازیکن فیکس خواهد بود و چه بازیکنی روی نیمکت می‌نشیند نشده است. حرفه‌ای نیست. من قلباً پرسپولیس را دوست دارم و وقتی پیشنهاد تمدید به دستم رسید با افتخار این کار را کردم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص رقابت‌های جام‌جهانی، عنوان کرد: فکر می کنم یکی از مهمترین سال‌های فوتبالی همه است. همه دوست دارند که در جام‌جهانی حضور داشته باشند. برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم که نتیجه خوبی بگیرند و شرایط به گونه‌ای پیش برود که من هم بتوانم در ترکیب تیم ملی باشم.

نعمتی در پاسخ به این سوال که بازهم پیراهن شماره 88 را خواهد پوشید یا خیر، گفت: بازهم شماره 88 را می‌پوشم و تا روزی که در باشگاه پرسپولیس باشم همین شماره را به تن خواهم کرد.