تیم تراکتور بعد از سال ها، دوران آماده سازی پیش فصل خود را همزمان با دیگر تیم ها شروع کرده است. این تیم دور اول تمریناتش را در تبریز پشت سر گذاشت و از روز گذشته در ترکیه اردوی دوم خود را شروع کرده است.

شاگردان قربان بردیف در دومین روز از اردوی ترکیه، صبح امروز (یکشنبه ۲۶ تیرماه) در جلسه فنی شرکت کرده و سپس راهی زمین چمن شدند.

بازیکنان تراکتور کارشان را زیر نظر کارلوس گونزالس، مربی بدنساز تیم آغاز و سپس در قالب بازی درون تیمی، تاکتیک‌های مدنظر کادرفنی را اجرا کردند.

تمرینات سخت بردیف برای سرخپوشان تبریزی+ عکس

اعضای تیم بلافاصله پس از پایان تمرین در زمین چمن، راهی سالن بدنسازی شده و وزنه زدند. طبق برنامه‌ریزی انجام شده، نوبت دوم تمرین تیم، عصر امروز در زمین چمن برگزار خواهد شد.

فضای آرام، امکانات مطلوب و همچنین آب و هوای مطبوع از مزایای کمپ گرین پارک، باعث شادابی تمرینات تراکتور شده است. در چنین شرایطی اما سرمربی سرخ پوشان در کنار تمرینات پرفشار، روی تغذیه بازیکنان خود نیز نظارت زیادی دارد و کاملا به این موضوع حساس است. به دستور بردیف، پزشک تیم رژیم غذایی سفت و سختی برای بازیکنان در نظر گرفته و وزن کشی اعضای تیم به صورت روزانه انجام می‌شود.