حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با ابقای «اسکوچیچ»، اظهار داشت: این تصمیم فدراسیون فوتبال است و ما هم برای آن احترام قائلیم و کمک خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد جایگاه سرمربی تیم‌ملی تضعیف شده است، افزود: اینکه تضعیف شده و یا تقویت، مسائل فنی است که باید فدراسیون پاسخگو باشد. از ابتدا هم گفتیم به نظرات و تصمیمات فنی فدراسیون‌ها احترام می‌گذاریم و اگر نیاز به پیگیری داشته باشد، پیگیری خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: در کنار فدراسیون‌ها هستیم و هر کمکی از دستمان برآید، انجام خواهیم داد. امیدوارم تصمیماتی که گرفته شده، باعث تقویت کادر فنی و منجر به ایجاد همدلی و وفاق شود و انسجامی که مد نظر است، خیلی بهتر از گذشته اتفاق بیافتد.

سجادی در رابطه با برنامه‌های وزارت ورزش برای استادیوم آزادی، گفت: صد البته برنامه‌هایی داریم. استادیوم آزادی نا ایمن نیست و این واژه صحیح نیست. مجموعه‌های ورزشی وقتی سنی از آنها می‌گذرد مستهلک می‌شوند که دستورالعمل‌های نگهداری خاص خود را دارند. مجموعه ورزشی آزادی زیر نظر یک شرکت تخصصی توسعه و تجهیز است و همه چیز آن کنترل می‌شود. حدود نیم قرن از استادیوم آزادی بهره برداری شده است و طبیعتاً استهلاک دارد و تحت مراقبت است.

واکنش وزیر ورزش به ابقای «اسکوچیچ».  استادیوم آزادی ناایمن نیست

وی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای دارید که در استادیوم آزادی، جایگاهی را مخصوص بانوان در نظر بگیرید، گفت: وزارت ورزش و معاونت توسعه ورزش زنان در این رابطه برنامه دارد. در ورزش بانوان در جمهوری اسلامی ایران دو واژه را دنبال می‌کنم، یک اینکه به سمت استقلال این ورزش برویم و دوم اینکه به سمت خودکفایی برویم‌.