مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: تاکنون با ساپینتو درباره آکادمی حرف نزده‌ام و جلسه‌ای برگزار نشده است اما به زودی این اتفاق رخ خواهد داد.

آرش برهانی روز سه‌شنبه اظهار داشت:با مساعدت و همکاری آقای عرب براقی توانستیم یک اردوی مناسب را برای امیدهای استقلال در شهر سمنان برگزار کنیم. به جرات می‌توانم بگویم  این اردو از نظر امکانات تمرینی و رفاهی در بهترین و بالاترین سطح برگزار شد و اثرات آن در مسابقاتی که پیش رو مشخص خواهد شد.

سرمربی امیدهای استقلال افزود:هدف اصلی و بزرگ آکادمی استقلال فراهم کردن بستر مناسب برای استعدادهایی است که در آینده به ستاره‌های بزرگی در فوتبال ایران تبدیل خواهند شد. به طور حتم نفرات شاخص و مستعدی در تیم‌های پایه‌ای استقلال وجود دارند که در آینده‌ای نزدیک به نام‌های بزرگی تبدیل می‌شوند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:تاکنون با ریکاردو ساپینتو (سرمربی استقلال) درباره آکادمی استقلال حرف نزده‌ام و جلسه‌ای برگزار نشده است اما به زودی این اتفاق رخ خواهد داد.

وعده جذاب مربی آکادمی استقلال به ساپینتو

برهانی تاکید کرد:پس از بازگشت استقلال از اردوی ترکیه جلسه‌ای را با سرمربی آبی‌پوشان برگزار و پیرامون مسائل مختلف بحث و تبادل نظر خواهیم کرد. خوشبختانه ساپینتو نگاه ویژه‌ای به بازیکنان جوان و تیم‌های پایه‌ای داشته و تلاش خواهم کرد تا همکاری نزدیکی با او داشته باشم.

وی گفت:لیگ بیست‌و دوم لیگ ویژه و جذابی خواهد بود و مدعیان قدرتمندی خواهد داشت اما استقلال به عنوان قهرمان شایسته فصل قبل، تلاش خواهد کرد تا از قهرمانی‌ خود دفاع کند و شایستگی این مهم را دارد.