هفتمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا در گروه مردان از 16 تا 23 مردادماه جاری برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال جوانان پسر ایران به عنوان نماینده کشورمان در این مسابقات حضور خواهد یافت.

این تیم ساعت 18:30 فردا (سه‌شنبه 11 مرداد) تهران را به مقصد تایلند ترک می‌کند تا پس از پشت سر گذاشتن چند جلسه تمرینی و یک بازی تدارکاتی با تیم ملی تایلند و هماهنگی با شرایط آب و هوایی این کشور، در مسابقات کنفدراسیون مردان آسیا حاضر شود.

عرشیا بهنژاد، پندار مومنی‌مقدم، امیرمحمد گلزاده، متین جعفری، سجاد جلوداریان، حسین حاجی‌کلاته، یوسف کاظمی، عرفان نوروزی، مهدی بیاتی، شایان سپهری‌فرد، مبین نصری، یونس جوان، پوریا حسین‌خانزاده و پوریا حسین‌پور 14 بازیکن انتخاب شده سرمربی تیم ملی جوانان برای حضور در این مسابقات هستند.

ترکیب تیم ملی والیبال جوانان برای حضور در جام کنفدراسیون آسیا

امیرمهدی نفر (سرپرست)، غلامرضا مومنی‌مقدم (سرمربی)، مهران زارع، علی فتاحی و محمد منصوری (مربیان)،  عرفان نوروزی (فیزیوتراپ)، محسن سیاه‌دوش (آنالیزور)، چالاک محمد رحیمی (ماساژور) به عنوان کادر فنی همراه تیم ملی جوانان به تایلند سفر خواهند کرد و سائد جدیدالاسلام در تهران به آنالیز حریفان پرداخته و اطلاعات را برای کادر فنی ارسال خواهد کرد.

همچنین محمد محبوب عشق‌دوست به عنوان داور ایرانی به این مسابقات اعزام خواهد شد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در مسابقات کنفدراسیون مردان آسیا با قرار گرفتن در گروه B با تیم‌های پاکستان و قزاقستان به رقابت خواهد پرداخت. شاگردان مومنی مقدم روزهای یکشنبه و دوشنبه 16 و 17 مرداد در مرحله مقدماتی به ترتیب به مصاف قزاقستان و پاکستان می‌روند.