عبدالکاظم طالقانی رییس هیات فوتبال خوزستان جای خود را از دست داد و سرپرست جدید جایگزین او شد.

به گزارش پارس فوتبال، عبدالکاظم طالقانی که چندین سال به عنوان رییس هیات فوتبال استان خوزستان فعالیت می‌کرد، در تاریخ 20 خرداد دوره ریاست او به پایان رسیده بود اما با گذشت حدود 50 روز انتخابات این هیات برگزار نشد. در نهایت و پس از کش و قوس های فراوان سرپرست جدید هیات فوتبال خوزستان انتخاب و جایگزین طالقانی شد.

با پیشنهاد حمید بنی‌تمیم، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و موافقت میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال در نهایت عبدالعظیم آل کثیر، سرپرست سابق کمیته داوران این هیات به عنوان جانشین طالقانی انتخاب شد.

طالقانی که عضو سابق هیات رییسه فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود و یکی از امضا کنندگان قرارداد مارک ویلموتس بود، در فاصله باقیمانده تا انتخابات ریاست فدراسیون صندلی و رای خود را از دست داده است. او حالا دیگر عضویتی در مجمع هم ندارد و آخرین بازمانده از امضاکنندگان قرارداد ویلموتس هم جای خود را از دست داده است.

خداحافظی با آخرین امضا کننده قرارداد ویلموتس ؛ عبدالکاظم طالقانی کنار رفت

با این تفاسیر پس از برکناری حیدر بهاروند از ریاست سازمان لیگ و انتخاب جانشین برای طالقانی دیگر هیچ یک از 8 عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون که قرارداد مارک ویلموتس را به امضاء رساندند سمتی در فوتبال ندارند.