امید ابراهیمی که یکی از مهره‌های کلیدی و با تجربه الوکره به حساب می‌آید و تصمیم گرفته به همکاری خود با این باشگاه برای دومین سال پیاپی ادامه بدهد، در نخستین بازی فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ ستارگان درخشان ظاهر شد و جزو بهترین بازیکنان تیمش مقابل الدحیل بود.

تیم فوتبال الوکره در چارچوب دیدارهای هفته اول لیگ ستارگان قطر ، در حالی‌که امید ابراهیمی را از ابتدا به‌عنوان هافبک دفاعی دراختیار داشت، از ساعت ۱۹:۰۵ امروز (به‌وقت ایران) در ورزشگاه التعلیمیه به مصاف الدحیل، نایب‌قهرمان فصل گذشته رفت.

در شرایطی که الوکره نمایش پایاپای و هجومی مقابل الدحیل ارائه می‌داد، امید ابراهیمی نیز تا محوطه جریمه حریف پیش رفته بود که یکی از نفوذهای او موجب شد تا لوئیز، کاپیتان الدحیل روی او مرتکب خطا شود و داور اعلام پنالتی کند.

یک استقلالی در قطر شبیه طارمی شد!

امید ابراهیمی که سال گذشته یک گل در لیگ ستارگان، یک گل در جام امیر قطر و چهار گل در جام ستارگان به ثمر رسانده بود، در نخستین بازی فصل جدید مقابل یکی از مدعیان اصلی قهرمانی درخشان ظاهر شد و توانست تیمش را پیش بیاندازد.

در شرایطی که مهدی طارمی در بین لژیونرهای ایرانی با گرفتن پنالتی و گل کردن آن زبانزد است، امید ابراهیمی نیز دیشب همین کار را انجام داد و خطایی که خودش گرفته بود، با شوت به مرکز دروازه و فریب گلر الدحیل تبدیل به گل کرد.