آمار باورنکردنی یک ستاره فوتبال!

فدریکو والورده، هافبک رئال‌مادرید در بازی مقابل سلتاویگو پس از دو سال در لالیگا گلزنی کرد. آخرین گل او در لالیگا برای رئال‌مادرید به الکلاسیکوی دو سال پیش برمی‌گردد. البته گفتنی است که او هفت ماه پیش، در بازی نیمه نهایی سوپرکاپ اروپا مقابل بارسلونا گلزنی کرده بود.

نکته قابل توجه این است که والورده تاکنون هفت گل برای رئال‌مادرید زده که هر کدام از این گل‌ها در استادیوم‌های مختلف بوده است. ورزشگاه‌هایی که والورده در آن موفق به گلزنی شده، عبارتند از: آلفردو دی استفانو، بنیتو ویامارین، ایپوروا، کینگ فهد، سانتیاگو برنابئو، نیوکمپ و والدبباس.

فدریکو والورده در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل گذشته، پاس گل رئال را به وینیسیوس جونیور در بازی مقابل لیورپول داد و نقش مهمی در قهرمانی رئال داشت. علاوه براین، او با رئال‌مادرید یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان، دو قهرمانی لالیگا، یک سوپرکاپ اسپانیا و یک لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده است. سال گذشته، مدیران رئال قرارداد فدریکو والورده را تا سال ۲۰۲۷ تمدید کردند که همین امر باتوجه به سن بالای هافبک‌های رئال از جمله لوکا مودریچ و تونی کروس، بسیار حائز اهمیت بود.

آمار باورنکردنی یک ستاره فوتبال!