به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس ،مازیار زارع روز گذشته در مصاحبه با فارس گفته بود "چند بازیکن پرسپولیس به مدیرعامل و مسئولان پرسپولیس گفتند کریمی هم در داخل میدان و هم در بیرون از میدان غر میزند و بهتر است فصل بعد در پرسپولیس نباشد و از او بدگویی میکردند."

خبرنگار فارس سراغ بازیکنانی که در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشتند رفت و نظرشان را در این باره جویا شد که در زیر می‌خوانید.

کاظمیان: در خصوص اظهارات مازیار زارع نظری ندارم. مازیار نظرش را اعلام کرده و نمی‌دانم منظورش چه بوده است.

آقازمانی: علی کریمی بزرگ پرسپولیس است و ما همه به او احترام می‌گذاریم. نمی‌دانم مازیار زارع چه چیزی را دیده که ما ندیدیم.

مهدوی کیا: من چیز خاصی در این باره ندیدم و اطلاعی از این موضوع ندارم که آیا این اتفاق افتاده و اصلا داستان چیست. هرکس هر چیزی دیده بهتر است درباره‌اش توضیح بدهد. علی کریمی برای این تیم زحمت کشیده است. ما باید به دنبال این باشیم با خاطرات خوب از یکدیگر جدا شویم. تیم‌ بزرگی مثل پرسپولیس نیاز به رفاقت دارد.

هادی نوروزی: اطلاعی از اظهارات زارع ندارم. نه شنیده‌ام و نه می دانم ماجرا چیست خدارا شکر رابطه من با علی آقا بسیار خوب است. شاید برخی‌ها چیزی را می‌دانند که ما از آن اطلاع نداریم.

علی عسگر: باید در این خصوص با مازیار صحبت کنم و گفته‌های او را بخوانم و سپس نظر بدهم.

محمد نوری: حرف‌هایی که مازیار زد را نشنیدم. من با کریمی راحتم، به او پاس گل دادم و او هم به من پاس گل داده و مشکلی با علی ندارم.

نورمحمدی: رابطه مازیار زارع و علی کریمی بسیار خوب است. علی آقا بزرگ تیم ماست و شخصا چیزی در خصوص این ماجراها ندیدم.