مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی، شماره عجیبی را در باشگاه جدیدش انتخاب کرده است.

به گزارش پارس فوتبال، مائورو ایکاردی در پنجره نقل‌ و انتقالات تابستانی امسال از پاری سن ژرمن جدا شد تا به گالاتاسرای ملحق شود و از این پس با پیراهن این تیم به میدان برود.

این بازیکن پیش از این از شماره‌های 9 و 19 در پاری سن ژرمن استفاده کرده بود اما حالا تصمیم گرفته است که از پیراهن شماره 99 در لیگ ترکیه استفاده کند.

در حال حاضر شماره 9 این تیم بر تن هریس سفروویچ، بازیکن سوئیسی، است که در پنجره نقل و انتقالات قبلی به صورت قرضی از بنفیکا به گالاتاسرای پیوست.

اما جالب است بدانید که این اولین بار نیست که ایکاردی شماره‌ای غیر معمول را به تن می‌کند. او در آغاز دوران حرفه‌ای فوتبالش در سمپدوریا نیز شماره 98 را به تن داشت.

هرچند این موضوع از سوی او تایید نشده است اما ایکاردی در ابتدا در تیم جوانان سمپدوریا هم پیراهن 99 را به تن داشت و پس از آن چون این پیراهن در تیم اول بر تن بازیکن دیگری بود مجبور شد پیراهن شماره 98 را انتخاب کند و حالا تصمیم گرفته است بار دیگراز همین شماره استفاده کند.

داستان شماره عجیب مائورو ایکاردی در گالاتاسرای

ایکاردی آماده است تا اولین بازی‌اش برای گالاتاسرای را روز جمعه برابر قونیه اسپور انجام دهد. هرچند ممکن است او در این بازی حضور نداشته باشد و در این صورت حضورش در بازی برابر آدانا دمیر اسپور قطعی است.

گالاتاسرای در حال حاضر با 13 امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی سوپر لیگ ترکیه قرار گرفته است و تنها یک امتیاز از بشیکتاش و قونیه اسپور فاصله دارد.