به گزارش افکارنیوز به نقل از ايسنا، ميرشاد ماجدي درباره آخرين وضعيت تيم فوتبال استقلال گفت: تمرينها طبق برنامهريزي انجام ميشود و من فكر ميكنم ۹۵ درصد بازيكنان مورد نظر قلعهنويي جذب شدهاند. تمرينهاي ما نيز از ۲۷ خرداد در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام شده است كه صبحها بدنسازي و كار با وزنه و بعدازظهرها كار با توپ در دستور كار قرار دارد. در ادامه هم اردويي ۱۰ روزه در تركيه برگزار ميكنيم و ۳ بازي تداركاتي در آن كشور خواهيم داشت.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در ادامه درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات در این تیم گفت: ما کمیته‌ای تحت عنوان کمیته نقل و انتقالات داریم که بیشتر کارها را اعضای آن انجام می‌دهند و روند کار به این صورت که بازیکنان به باشگاه می‌روند و پس از مذاکره و توافق با مسئولان کمیته، قراردادشان را ثبت می‌کنند. کار رحمتی و حیدری تقریبا با ما تمام شده و آن‌ها در تیم می‌مانند، ضمن اینکه احتمالا شنبه تمرین را تعطیل می‌کنیم تا بازیکنان بتوانند کارهای مربوط به عقد قرارداد را انجام دهند.

ماجدی همچنین در واکنش به اظهارنظر هواداران استقلال مبنی بر اینکه این تیم در فصل نقل و انتقالات ضعیف عمل کرده است، اظهار کرد: هواداران ما تیم را با پرسپولیس قیاس می‌کنند، در حالی که آن‌ها باید به این نکته توجه کنند که عملکرد خوب ما در این جا بوده است که توانسته‌ایم اسکلت تیم فصل گذشته را حفظ کنیم. این در حالی است که پرسپولیسی‌ها بازیکنان زیادی نیاز داشتند که آن‌ها را از قعر جدول نجات دهند.

وي در پايان در پاسخ به اين سوال كه وضعيت مجتبي جباري چگونه است؟ گفت: به هر حال باشگاه و سرمربي چارچوبهايي براي خودشان دارند كه بازيكنان تيم بايد خود را با آن چارچوب وفق دهند. جباري تاكنون در تمرينها حاضر نشده است.