کارلوس کی روش نشان داده که در آستانه جام جهانی تصمیمات غیرمنتظره ای می‌گیرد و این موضوع درباره دروازه‌بان‌ها سابقه بیش تری داشته است.

پست دروازه‌بانی تنها پستی بود که کارلوس کی روش تصمیم گرفت هیچکدام از گزینه‌های لیگ برتری‌اش را خط نزند و با اضافه کردن امیر عابدزاده به فهرستش، با 4 دروازه‌بان راهی اردوی اتریش خواهد شد تا این بحث مطرح شود که گویا سرمربی تیم ملی هنوز درباره دروازه‌بان اول تیمش، به نتیجه قطعی نرسیده است.

همانطور که پیش از این نوشته بودیم، علیرضا بیرانوند به خاطر تجربه بازی در جام جهانی، شانس بیشتری نسبت به رقبایش برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی دارد به خصوص آنکه در قیاس با رقیب اصلی‌اش بعنی امیر عابدزاده، درصد اشتباهات گلر پرسپولیس، کمتر است منتهی سابقه کی‌روش نشان داده که مربی پرتغالی، علاقه زیادی به سورپرایز برای پست دروازه‌بانی تیمش دارد.

ترس ستاره پرسپولیس از تصمیم غیرمنتظره کارلوس کی روش

او در انتخابی جام جهانی 2014 و بعد از آنکه مهدی رحمتی از تیم ملی کنار رفت، رحمان احمدی را به عنوان جانشین او انتخاب کرد و در جام جهانی 2014 هم در شرایطی که به نظر می‌رسد دنیل داوری انتخاب اول او باشد، تصمیم گرفت به علیرضا حقیقی جوان بازی دهد. شاید اردوی اتریش و دو بازی مقابل اروگوئه و سنگال بتواند تا حد زیادی تکلیف شماره یک تیم ملی در جام جهانی را مشخص کند.