یک بازیکن باعث جدایی کاپیتان استقلال می شود!

حسین حسینی گلر اول استقلال در این تیم کار خود را به عنوان نفر اول تیم پیش می برد و از طرفی کاپیتان شماره یک استقلال است اما این در حالی است که برخی اخبار در مورد بازگشت گلر سابق استقلال به این تیم وی را با مشکل روبرو کرده است.

رشید مظاهری دروازه بان سابق استقلال که مشکلات فراوانی نیز با حسینی در استقلال داشت قرارداد خود را به صورت یک طرفه با سپاهان فسخ کرد و شنیده می شود که احتمال بازگشتش به استقلال وجود دارد.

گویا حسینی با شنیدن این خبر و بازگشت مظاهری به استقلال واکنش نشان داده و به اطرافیانش اعلام کرده که به محض بازگشت مظاهری به استقلال وی قراردادش را با آبی ها فسخ می کند و از استقلال جدا می شود.

گلر استقلال که همواره رقابت با دروازه بانان بزرگ و شماره یک استقلال را نپذیرفته و هم با مظاهری و هم با مهدی رحمتی در این تیم مشکلات بسیاری داشت در شرایط فعلی نیز حاضر نیست با این گلر در استقلال رقابت کرده و وی را به عنوان رقیب بپذیرد.

حسینی به عنوان دروازه بان اصلی استقلال در حال حاضر شرایط خوبی در این تیم ندارد و روحیه اش پس از مسابقات جام جهانی افت کرده است به همین دلیل مدیران استقلال برای جذب مظاهری بی تمایل نیستند اما مخالفت حسینی این گلر را از استقلال دور می کند.

یک بازیکن باعث جدایی کاپیتان استقلال می شود!