تلاش رم برای تنظیم قراردادی که بند جدایی دیبالا را حذف کند

مهاجم ۲۹ ساله آرژانتینی، تابستان سال گذشته به همکاری هفت ساله خود با یوونتوس پایان داد و طی انتقالی آزاد به مدت سه فصل راهی آ. اس. رم شد. جز یک مقطع مصدومیت از ناحیه همسترینگ، دیبالا در طول این فصل نمایش خوبی برای جالوروسی داشته و در ۱۶ بازی ۱۳ گل به ثمر رسانده تا این باشگاه برای تداوم همکاری با او ترغیب شود.

به دنبال این عملکرد خوب، باشگاه رم به دنبال فعال کردن بندی در قرارداد قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ است که طبق آن، حق و حقوق دریافتی دیبالا افزایش یافته و بند آزادسازی از آن حذف می‌شود.

مهاجم آرژانتینی در حال حاضر ۴.۲ میلیون یورو خالص در هر فصل دریافت می‌کند. برای حذف خودکار بند آزادسازی، کافی است که باشگاه رم این مبلغ را به ۶ میلیون یورو افزایش دهد. قرارداد فعلی به دیبالا این اجازه را می‌دهد که با تنها با ۱۲ میلیون یورو راهی یک باشگاه خارجی و با ۲۰ میلیون یورو راهی یک باشگاه ایتالایی شود.

برای اعمال تغییرات یاد شده در قرارداد دیبالا، رضایت هر دو طرف نیاز است. مهاجم آرژانتینی از شرایط فعلی خود در پایتخت ایتالیا راضی است، اما برای یک همکاری طولانی مدت، مثل مورینیو راغب است تا برنامه‌های باشگاه را بیش از پیش درک کند. طرفین قرار است تا مارس سال جاری قضیه ادامه همکاری را به سرانجام برسانند.

تلاش رم برای تنظیم قراردادی که بند جدایی دیبالا را حذف کند