کار بزرگ پروفسور با تیم ملی عمان / واکنش برانکو به احتمال مربیگری در تیم ملی امارات

تیم فوتبال عمان با هدایت برانکو ایوانکوویچ شب گذشته در نیمه نهایی جام کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به مصاف بحرین رفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

برانکو پیش از این از سوی رسانه‌ها و خبرنگاران عمانی تحت فشار قرار داشت. سرمربی سابق پرسپولیس با یک بازی خوب در نیمه نهایی تمام منتقدان را ساکت کرد و رسانه‌های عمان را مجبور به تمجید کرد.

سایت «الکره العمانیه» بعد از این برد و فینالیست شدن عمان تحت رهبری برانکو نوشت: یک بازی تاکتیکی محض بین دو مربی را شاهد بودیم که این دوئل را مربی باتجربه برانکو به نفع عمان برد.

عکس | برانکو دهان منتقدانش را بست! | کار بزرگ پروفسور با تیم ملی عمان

جابر العجمی خبرنگار عمانی و یکی از منتقدان برانکو در بازی‌های قبل از موضع خود برگشت به تمجید از سرمربی سابق پرسپولیس پرداخت و نوشت: آفرین برانکو امروز نمره تو از ۱۰ امتیاز ۱۰ بود!

عکس | برانکو دهان منتقدانش را بست! | کار بزرگ پروفسور با تیم ملی عمان

پیش از این بازی شایعاتی در زمینه تماس فدراسیون فوتبال امارات با برانکو و چراغ سبز سرمربی سابق پرسپولیس به اماراتی ها مطرح شده بود.

برانکو در نشست خبری بعد از این بازی در مصاحبه با نشریه «البیان» امارات گفت: من هیچ پیشنهادی از سوی فدراسیون فوتبال امارات برای هدایت تیم ملی این کشور دریافت نکردم و اخبار مطرح شده در این زمینه در هفته گذشته شایعه است.

دیدار فینال جام کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس میان عمان و عراق برگزار می شود. برانکو این فرصت را دارد تا بعد از دو سال اولین قهرمانی اش را با عمان تجربه کند.