ممفیس تحت هیچ شرایطی به اینتر نمی‌رود

ممفیس دیپای در تابستان گذشته با شایعات متعددی درباره جدایی‌‌اش از بارسا مواجه بود ولی او در نهایت در نوکمپ ماندگار شد. اما مهاجم هلندی در طول فصل جاری جایی در ترکیب اصلی ژاوی نداشت. در روزهای اخیر گزارش‌های متعددی منتشر شد که نشان می‌داد او امسال زمستان به احتمال بسیار زیاد بارسلونا را ترک خواهد کرد.

درحالیکه ابتدا گمان می‌رفت دیپای راهی اتلتیکو مادرید خواهد شد اما اخیرا بخش عمده شایعات به انتقال او به اینتر اختصاص داشت. گفته می‌شود در جریان مذاکراتی که بین بارسا و اینتر آغاز شده است باشگاه ایتالیایی مایل است خواکین کورئا را با ممفیس دیپای معاوضه کند.

ممفیس تحت هیچ شرایطی به اینتر نمی‌رود

اما وکیل مهاجم هلندی امروز این شایعات را اساسا تکذیب کرد و گفت هیچ گفتگویی بین او و مدیران برنامه‌های دیپای با اینتر انجام نشده و انتقال او به اینتر به هیچ عنوان واقعی نیست.

سباستین لدور، وکیل ممفیس دیپای، گفت:" هیچ مذاکره‌ای برای پیوستن ممفیس به اینتر در جریان نیست. من می‌توانم همه شایعات را قویا تکذیب کنم. انتقال او به اینتر غیرممکن است".

رسانه‌های اسپانیایی اخیرا مدعی شدند ژاوی تمایلی به از دست دادن دیپای ندارد ولی این در حالی است که او در فصل جاری لالیگا مهاجم هلندی‌اش را تنها 116 دقیقه به میدان فرستاده است.