اعتراف عجیب یک مربی به سوتی وحشتناک

تیم فوتبال  نفت مسجدسلیمان روز چهارشنبه در دیدار مرحله یک‌شانزدهم‌نهایی جام حذفی، ملوان انزلی را با نتیجه 3 بر یک شکست داد. در جریان این بازی مسجدسلیمانی‌ها از علی کیانی‌فر استفاده کردند که فصل گذشته به‌عنوان بازیکن استقلال خوزستان در دیدار دور سوم جام حذفی مقابل خلیج‌فارس ماهشهر از زمین اخراج شده بود. طبق قوانین کیانی‌فر پس از انتقال به نفت مسجدسلیمان حق حضور در اولین دیدار این تیم در جام حذفی را نداشت و محروم بود. باشگاه ملوان این موضوع را می‌دانست و کمتر از ۲۴ ساعت پس از بازی شکایتش را به فدراسیون فوتبال اعلام کرد. نکته جالب اینجاست که سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان از این موضوع بی خبر بود و حتی در جلسه هماهنگی پیش از بازی هم از آن مطلع نشد.

با این حال مدیریت این باشگاه در نظر داشت با انداختن توپ به زمین سازمان لیگ قصور در این مورد را به گردن مقامات فدراسیون بیندازد و از شکست احتمالی بگریزد. معادلات ابوذر شجاعی مدیرعامل این تیم اما درست از آب در نیامد چرا که ابراهیم اشکش ، سرمربی این تیم اعلام کرد؛ در بازی با ملوان لیست بازیکنان محروم جام حذفی به سروش صالحی‌پور ارائه شده و او دقت نکرده که اسم علی کیانی‌فر در فهرست محرومان قرار دارد.

اعتراف عجیب یک مربی به سوتی وحشتناک

این اعتراف کافی بود تا همه برنامه‌های مدیریت این باشگاه بهم بخورد چرا که اگر او می‌توانست قصور در اعلام نام محرومان را به گردن نماینده فدراسیون بیندازد دیگر بازی 3 بر صفر به نفع ملوان نمی‌شد و طبق قوانین احتمال برگزاری مجدد بازی زیاد بود. چرا که طبق قوانین در صورتی که قصور صورت گرفته از سوی مقامات فدراسیون باشد به طوری که در حق یک تیم اجحاف شد و تیم دیگر نیز دخل و تصرفی در این قصور نداشته باشد بازی مجددا تکرار می‌شود.