بازیکن خارجی، مربی سرخپوشان را سرکار گذاشت!

 باشگاه فولاد خوزستان به درخواست جواد نکونام به دنبال این است که آیاندا پاتوسی و موسی کولیبالی را در فصل نقل و انتقالات به فروش برساند. دو بازیکنی که نکونام اعلام کرده دیگر به کارش نمی‌آیند.

در این میان سرمربی فولاد خودش برای معاوضه این دو بازیکن خارجی با چند سرمربی لیگ برتری مذاکراتی داشته است. اما در این میان یک مشکل بزرگ وجود دارد که باعث شده کمتر باشگاهی به سمت بازیکنان مازاد فولاد برود. قرارداد پاتوسی با باشگاه فولاد 500 هزار دلار است و دستمزد کولیبالی هم 450 هزار دلار است. هر دو بازیکن گفته‌اند فقط درصورتی‌ جدا می‌شوند که کل دستمزد خود را دریافت کنند.

باشگاه فولاد به دنبال این است که تیم جدید آنها باقی‌مانده دستمزدشان را که حدود 60 درصد قرارداد است بپردازند. تا الان باشگاهی حاضر نشده که خواسته فولادی‌ها را برای یک نیم‌فصل بپذیرد. در این میان فقط یک باشگاه که شرایط خوبی در جدول ندارد و وضعیتش در جدول اصلا خوب نیست تا حدی چراغ سبز نشان داده است. این باشگاه که مس کرمان است بیشتر تمایل به جذب پاتوسی دارد که آن هم هنوز مردد است.

بازیکن خارجی، مربی سرخپوشان را سرکار گذاشت!

در هر صورت فولادی‌ها اگر قرار باشد کولیبالی و پاتوسی را از لیست خارج کنند محکوم به پرداخت کل قرارداد آنها هستند مگر اینکه با این دو بازیکن در روزهای آتی توافقی برای جدایی داشته باشند. این در حالی است که نکونام می‌داند تورس هم تا پول نگیرد قرارداد نمی‌بندد و اوضاع مالی باشگاه فولاد هم اصلا خوب نیست.