جشن شیاطین سرخ دردسر ساز شد

بعد از آخرین گل منچستریونایتد مقابل ناتینگهام فارست در جدال شب گذشته این دو تیم در جام اتحادیه انگلیس، هواداران این تیم به پایین سکو سقوط کردند.

این اتفاق پس از این رخ داد که برونو فرناندز با ضربه‌ای هوشمندانه در دقیقه ۸۹ پاس آنتونی الانگا را وارد دروازه ناتینگهام کرد تا منچستریونایتد بازی اول مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه را با پیروزی سه بر صفر در خانه حریف به پایان برساند.

مهاجم یونایتد بعد از این گل برای انجام شادی به گوشه زمین حرکت کرد و در حالی که هم تیمی هایش و دوربین‌های عکاسی و تلویزیونی نیز به دنبال او در حرکت بودند، هجوم همزمان هواداران حاضر در آن بخش از ورزشگاه به سمت پایین‌تر سکوها، حادثه‌ای خطرناک را منجر شد.

هجوم هواداران خوشحال یونایتد به بخشی از سکو‌ها که به جشن گل سوم نزدیک‌تر بود، موجب برهم خوردن تعادل چندین نفر و سقوط آن‌ها روی یکدیگر شد. در این صحنه، یکی از ماموران انتظامات ورزشگاه نیز تعادل خود را از دست داد و چند هوادار هم که روی سکو‌های تبلیغاتی سقوط کرده و چند نفر بالاتر از آن‌ها نیز شرایط مشابهی داشتند، خطر له شدن را برای لحظاتی تجربه کردند.

جشن شیاطین سرخ دردسر ساز شد

البته تا پیش از آن که حادثه یاد شده منجر به مصدومیت جدی یک نفر شود، نظم و آرامش به سکو‌ها برگشت تا جشن گل فرناندز و پیروزی آسان یونایتد، تلفاتی در بین اندک هواداران این تیم که در ورزشگاه حضور داشتند به همراه نداشته باشد.