به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، محمد رویانیان در نشستی که صبح امروز چهارشنبه با علی پروین داشته تصمیمش برای استعفا را با مدیر راهبری فوتبال این باشگاه در میان گذاشته و البته پروین به شدت با این استعفا مخالفت کرده و از سردار رویانیان خواسته است که وظیفه انتخاب سرمربی را به وی بسپارد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نیز که اعلام کرده از این وضعیت خسته شده، به علی پروین و کمیته فنی باشگاه پرسپولیس ماموریت داده تا هر چه سریعتر سرمربی فصل آینده تیم فوتبال این باشگاه را انتخاب کنند. اما سوالی که اینجا مطرح می شود اینکه رویانیان وظیفه انتخاب سرمربی را به کدام کمیته فنی ارجاع داده است؟ از زمانی که رویانیان به پرسپولیس آمده جلسه ای تحت عنوان نشست اعضای کمیته فنی این باشگاه برگزار نشده است. حالا وی این وظیفه را به کدام کمیته فنی موکول کرده مشخص نیست؟

از سوی دیگر به نظر می رسد وقتی در باشگاه پرسپولیس کمیته ای با عنوان کمیته فنی وجود ندارد که مسئولیت ناکامی های احتمالی پرسپولیس در لیگ دوازدهم را بپذیرد، طبیعتا توپ به زمین علی پروین انداخته خواهد شد تا در صورتیکه پرسپولیس در لیگ با سرمربی آینده اش نتیجه نگرفت، همه کاسه کوزه ها بر سر علی پروین شکسته شود چرا که او این سرمربی را انتخاب کرده است!

به نظر می رسد مخالفت هایی که در حاشیه تمرینات پرسپولیس با انتخاب برخی سرمربیان پرسپولیس صورت گرفت، مسئولان این باشگاه را برآن داشت تا از محبوبیت علی پروین در بین هواداران، برای انتخاب سرمربی فصل آینده استفاده کنند تا در صورتیکه مخالفت هایی هم می خواهد صورت گیرد، به خاطر علی پروین این انتقادات و اعتراضات فروکش کند.

در این مورد گفته می شود یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس طی دیروز و امروز تلاش بسیاری انجام داده تا علی پروین به عنوان گزینه سرمربیگری پرسپولیس مطرح شود و البته در نشستی که پروین با رویانیان داشت در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت از حضور روی نیمکت انصراف داد و به سردار رویانیان قول داد که سرمربی را خودش انتخاب کند!