بازیکنی که به یکباره ستاره پرسپولیس شد| حساب ویژه گل محمدی روی این بازیکن

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی ملوان انزلی را با ۳ گل شکست دادند که وجود بازگشت عیسی آل کثیر و لئاندرو پریرا باز هم مهدی عبدی در خط حمله این تیم حضور داشت.

یحیی گل محمدی، سرمربی سرخپوشان پایتخت برای دومین هفته متوالی از مهاجم جوان تیمش استفاده کرد اما این بازیکن باز هم نتوانست گلزنی کند تا تنها پریرا دو دقیقه بعد از جانشینی اش بتواند اولین گل خود را با پیراهن پرسپولیس در دقیقه ۸۱ برای سرخ‌ها به ثمر برساند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه نیز عیسی آل کثیر را هم به میدان فرستاد تا سه دقیقه پایانی بازی با ملوان در زمین باشد. او که مهاجم مورد اعتماد و قابل قبول گل محمدی بود، در حالی روی نیمکت این تیم جا خوش کرده است که دیگر مشکل بدنی ندارد اما شرایط او در تمرینات نارضایتی سرمربی تیم را به همراه داشته است تا آل کثیر فعلاً جایی در ترکیب اصلی نداشته باشد.

مهدی عبدی

گل محمدی تمایل زیادی برای بازی با دو مهاجم در دو دیدار اخیر این تیم داشته است اما عدم آمادگی مطلوب آل کثیر باعث شد تا مهدی عبدی به عنوان تنها مهاجم تخصصی بازی کند. آل کثیر در حالی برای پرسپولیس بازی نمی‌کند که شیخ دیاباته نیز مدت‌هاست جایی در جمع بازیکنان پرسپولیس ندارد تا ترافیک خط حمله پرسپولیس فعلاً به نفع عبدی باشد.

مهدی عبدی مقابل مس رفسنجان بسیار تأثیرگذار ظاهر شد و باعث اخراج مدافع تیم حریف شد. ۱۰ نفره شدن تیم مس رفسنجان هم کمک شایانی کرد تا یحیی گل محمدی تیم خوب محمد ربیعی را شکست دهد.

عبدی در دیدار با ملوان انزلی نیز یکی از بهترین‌ها بود که به رغم گل نزدن، پاس گل داد و نقش مهمی در برتری ۳ برصفر تیمش ایفا کرد. نکته ای که اما یحیی گل محمدی را به وجد آورده و باعث شده از مهدی عبدی در ترکیب اصلی استفاده کند، دوندگی مهدی عبدی در بازی‌های اخیر این تیم بوده است.

مهاجم قائم شهری پرسپولیس برخلاف گذشته که کمتر می‌دوید این روزها بیشتر می‌دود و همین باعث شد که یحیی گل محمدی در رختکن پرسپولیس پس از پیروزی شیرین مقابل ملوان انزلی به مهدی عبدی بگوید: همین مهدی عبدی دونده، پرتلاش و موثر را می‌خواهم!