ساعت دقیق بازی پرسپولیس و هوادار در نیمه نهایی جام حذفی

دو تیم پرسپولیس و هوادار تهران در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال ایران در روز پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ از ساعت ۱۸:۳۰ ورزشگاه دستگردی به مصاف هم می روند.

با توجه به مناسب نبودن زیرساخت‌های ورزشگاه دستگردی جهت حضور تماشاگران از جمله گیت‌های بلیت فروشی، پارکینگ و… مسابقه دو تیم هوادار تهران و پرسپولیس همچون گذشته در روز پنجشنبه ۴ خرداد ساعت ۱۸:۳۰ در این ورزشگاه و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

حال سوال اینجاست که مسابقه نیمه نهایی با این حساسیت چرا باید بدون تماشاگر باشد؟ اگر مشکل از ورزشگاه دستگردی است چرا استادیوم دیگری برای این بازی انتخاب نشد؟

ساعت دقیق بازی پرسپولیس و هوادار در نیمه نهایی جام حذفی

 

نتیجه نشست شورای تامین جهت برگزاری بدون تماشاگر

نشست شورای تامین استانداری تهران روز پنج.شنبه و پیش از برگزاری هفته پایانی لیگ برتر با حضور تمامی اعضا برگزار گردید که یک میهمان غیرمنتظره نیز داشته است، چون کم‌تر پیش می‌آید عالی‌ترین مقام فوتبال ایران یعنی مهدی تاج به عنوان ریاست فدراسیون فوتبال در آن شرکت کند.

موضوع ضروری نشست برگزاری هر چه بهتر دیدارهای فوتبال در چند بازی باقی‌مانده جام حذفی، سوپر کاپ و هماهنگی‌های بیشتر و بهتر در رابطه با رقابت‌های فصل آینده فوتبال ایران بوده است.

پیرو درخواست رسمی هوادار از سازمان لیگ و نامه‌نگاری‌شان بابت ضرورت پذیرایی باشگاه مورد اشاره از پرسپولیس در ورزشگاه خانگی خود و استفاده از حق طبیعی میزبانی‌شان مقرر گردید دیدار هوادار و پرسپولیس در ورزشگاه پاس قوامین تهران به عنوان ورزشگاه خانگی بنفش‌ها و برحسب آخرین مصوبه و دستورالعمل شورای تامین استانداری تهران بدون تماشاگر برگزار گردد.