شهاب زاهدی خیال هواداران پرسپولیس را راحت کرد؟

در روزهایی که هواداران پرسپولیس مشغول اسم و فامیل بازی ایجنت های خارجی در فضای مجازی برای انتقال یک مهاجم خارجی به تیم محبوب شان هستند، کمتر کسی وضعیت شهاب زاهدی و مهدی عبدی را به عنوان مهاجم های فعلی پرسپولیس بررسی می کند. به ویژه شهاب زاهدی که با همان استایل خاص خودش پس از سال ها، نوید ظهور یک مهاجم قاتل در خط حمله پرسپولس را می دهد. مهاجم 27 ساله قدرتی و سریعی که به احتمال زیاد روز پنجشنبه این هفته شاهد رونمایی او از سوی یحیی گل محمدی در پیشانی خط حمله سرخ ها خواهیم بود.

استایل و فرم شهاب زاهدی به مانند یک مهاجم ذاتی و قاتل می ماند. مهاجم پرطراوت و 190 سانتی که سرعت و قدرت بدنی مناسب و بالایی دارد و هم روی هوا با ضربات سر خطرناک است و هم با توجه به قدرت شوتزنی اش با هر دو پا که اکثرا نیز در چارچوب است، یک فوروارد خطرناک محسوب می شود.

گفتنی است با توجه به وظایف متفاوتی که یحیی گل محمدی به مهاجمانش می دهد، زاهدی باید تا سر حد توان بدود و برای هم تیمی هایش خلق موقعیت کند. چه با توپ و چه بدون توپ.

جالب این که زاهدی در همین چند بازی اخیر تدارکاتی پرسپولیس موفق به یک بار گلزنی و ارسال 3 پاس گل برای هم تیمی هایش شده است. هرچند که نباید فراموش کرد زاهدی به‌عنوان تنها چهره تازه‌وارد ترکیب پرسپولیس، طبیعی است برای هماهنگی کامل با بقیه بازیکنان و به ویژه هافبک های تیم نیاز به زمان دارد.

باید منتظر بود و دید شهاب زاهدی بی سروصدا و کم ادعا با شروع رقابت های لیگ خیال همه را از بابت یک مهاجم تمام کننده در پیشانی خط حمله راحت خواهد کرد یا نه.

شهاب زاهدی خیال هواداران پرسپولیس را راحت کرد؟