نکونام به استقلالی‌ها اجازه حمله نداد| دلخوری شدید بازیکنان استقلال از این مربی

سعید دقیقی سرمربی شمس آذر قزوین که فصل گذشته توانست این تیم را مقتدرانه به لیگ برتر بیاورد، دوشنبه شب مهمان برنامه فوتبال برتر بود و پیرامون شرایط این تیم و وضعیت کلی فوتبال کشورمان صحبت کرد. دقیقی در بخشی از صحبت‌های خود شرایط فنی استقلال را  به نقد کشید و از جواد نکونام انتقادات فنی مطرح کرد! حرف‌هایی که باعث واکنش بازیکنان استقلال در جمع خودشان شد.

چه کار به تیم ما دارد؟

بازیکنان استقلال از صبح سه شنبه در گفتگو با همدیگر و داخل گروه‌هایی که میان خودشان در فضای مجازی دارند روی این مسئله به شدت مانور کرده و با انتقاد از سعید دقیقی میگفتند و می‌نوشتند: برای چه یک مربی به همین راحتی در تلویزیون می‌تواند علیه سرمربی استقلال حرف بزند؟ سعید دقیقی نه بازیکن استقلال بوده و نه سابقه حضور در کادر فنی و مدیریتی این باشگاه را دارد. اینکه او خواسته از یکسری افراد به دلایل مختلف تعریف کند مسئله‌ای است که به خودش و روابطش برمی‌گردد اما حتی اگر جواد نکونام مربی ضعیفی هم باشد هیچ دلیلی ندارد سرمربی یک تیم دیگر او را در تلویزیون این گونه مورد نقد قرار بدهد چون اصلاً  به عنوان کارشناس فنی دعوت نشده بود بلکه آمده بود تا از تیم شمس آذر بگوید و اتفاقاً به اندازه کافی هم فرصت داشت تا از هر کس که می‌خواهد تعریف کند و اسم آنها را بیاورد! 

نکونام به استقلالی‌ها اجازه حمله نداد| دلخوری شدید بازیکنان استقلال از این مربی

دروازه‌بان ما را گرفتی 

نکته جالب توجه دیگر در رابطه با سعید دقیقی  اینکه سینا سعیدی‌فر سنگربان جوان و سوم استقلال چند روز قبل از جمع آبی پوشان جدا شد و با شمس آذر قرارداد بست. اتفاقی که واکنش تند جواد نکونام را در پی داشت و مدعی شد در این رابطه هیچکس با او هماهنگ نکرده بود! اتفاقاً بازیکنان استقلال هم دقیقاً روی همین مسئله تاکید می‌کردند و مدعی بودند شمس آذر بدون اینکه سرمربی تیمشان بداند، دروازه‌بان آنها را گرفت و حالا سرمربی این تیم در مورد جواد نکونام این گونه حرف می‌زند! 

نکته:البته باشگاه برای جذب بازیکن با کادر مدیریتی مذاکره می کند و شمس آذر در این مورد تخلفی نکرده است.

حرف نزنید!

نکته مهم اینجاست که چند بازیکن استقلال می‌خواستند در ارتباط با ماجرای فوق واکنش نشان بدهند و علیه سعید دقیقی مصاحبه کنند اما چنین اجازه‌ای تا ظهر سه‌شنبه به آنها داده نشده بود. طبق برنامه و قواعد تدوین شده توسط جواد نکونام موضع‌گیری پیرامون چنین مسائلی که به کل مجموعه برمی‌گردد باید حتماً با هماهنگی سرمربی باشد و کسی بدون اجازه نکونام تحت هیچ شرایطی نباید وارد حیطه مذکور شود روی همین اصل تا ظهر سه شنبه هیچ بازیکنی پیرامون این مسئله مصاحبه نکرده بود.