جنجال جدید در استقلال | این بازیکن بدون تایید نکونام استقلالی شد

پس از اینکه سینا سعیدی‌فر از استقلال جدا شد، جواد نکونام با صراحت اعلام کرد این اتفاق بدون هماهنگی با او صورت گرفت و حالا شایعاتی مطرح است که یک بازیکن جدید بدون توافق نهایی با سرمربی آبی‌پوشان به جمع نفرات این تیم اضافه شده است.

باشگاه استقلال صبح جمعه رسماً اعلام کرد محمد جواد کیا سنگربان جوان به جمع بازیکنان این تیم اضافه شده است و حتی برای او کلیپ خوش آمد گویی هم ساخته شد ولی دقایقی پس از انتشار این کلیپ شایعه عجیبی به گوشمان رسید. بر اساس این شایعه، جواد نکونام قبلاً به صورت اجمالی در جریان اینکه احتمال دارد یک دروازه‌بان جوان دیگر به جای سینا سعیدی‌فر به لیست اضافه شود قرار گرفته بود ولی تایید نهایی با او برای وارد کردن اسم کیا به فهرست استقلالی‌ها صورت نگرفته بود و سرمربی استقلال روز جمعه در خارج از کشور از طریق کانال رسمی باشگاه متوجه شد که چنین اتفاقی رخ داده است!

جنجال جدید در استقلال | این بازیکن بدون تایید نکونام استقلالی شد

حتی برخی از اطرافیان تیم هم این شایعه را تایید کردند اما در طرف مقابل، مدیران باشگاه استقلال معتقدند بدون رضایت و هماهنگی سرمربی در عرصه نقل و انتقالات کاری انجام نمی‌دهند! با این تفاسیر باید ببینیم پس از اینکه جواد نکونام به ایران برگشت و مرحله جدید تمرینات استقلال آغاز شد، سنگربان جوان و تازه به خدمت گرفته شده استقلال اجازه حضور در تمرینات را پیدا می‌کند یا نکونام چنین اجازه‌ای را صادر نخواهد کرد؟

به هر حال فراموش نکرده‌ایم که جواد نکونام چندی قبل به مهاجم خارجی اهل هلند که برای حضور در تمرینات استقلال وارد تهران شده بود، اجازه تمرین نداد و گفت او در لیست مد نظرش نبوده است.