جانشین سردار آزمون و طارمی پیدا شد

هافبک سابق فوتبال ایران برای تغییر پست خود در لیگ برتر مدیون پاکو خمس است؛ سرمربی اسپانیایی تراکتور از زمان حضور در ایران اسدی را به خط حمله برد و او توانست با نشان دادن شم بالای گلزنی اش پاسخ این اعتماد را بدهد.

اسدی حالا دیگر یک مهاجم بلند قامت و گلزنی در فوتبال ایران به حساب می آید و در سپاهان نیز با نظر ژوزه مورایس در همین پست به میدان می رود. اسدی در 4 هفته اول لیگ 4 بار برای طلایی پوشان اصفهانی گلزنی کرد و به واسطه این عملکرد خوب به تیم ملی نیز دعوت شد.

نام اسدی در فهرست جدید اعلام شده از سوی امیر قلعه نویی به عنوان یکی از مهاجمان اعلام شده و در تمرینات نیز این بازیکن باتجربه با روحیه بالا سعی بر جلب اعتماد سرمربی تیم ملی دارد. اسدی در تمرین روز گذشته نیز بسیار شرایط فنی و روحی خوبی داشت. در بخشی از تمرین امیر قلعه نویی و اسدی با یکدیگر به گفت و گو پرداختند و در نهایت خنده های از ته دل دو طرف نشان از رضایت آنها از همکاری داشت.

حالا در شرایطی که تیم ملی ایران ستاره های پرتعدادی از جمله مهدی طارمی، سردار آزمون و... را به خود می بیند، رضا اسدی نیز مانند سایر بازیکنان شاغل در لیگ برتر تلاش می کند تا جایگاه خوبی در تیم ملی برای خود دست و پا کند.

امیر قلعه نویی همواره نشان داده از مهاجمانی که فیزیک خوب و قامت بلندی دارند، خوشش می آید و اسدی نیز به واسطه این ویژگی ها و البته شم گلزنی یکی از بازیکنان پرطرفدار قلعه نویی خواهد بود که شانس بالایی برای ادامه حضور در تیم ملی دارد.

عکس| جانشین سردار آزمون و طارمی پیدا شد