پسر بازیکن معروف استقلال از تیم ملی خط خورد! +عکس

آرشام شکوری پسر هادی شکوری مدافع سابق تیم استقلال که یکی از ارکان صعود تیم ملی نوجوانان به جام جهانی بود در جام جهانی همراه ملی پوشان نخواهد بود.

البته به همراه آرشام شکوری دو بازیکن دیگر شانس همراهی تیم ملی نوجوانان در جام جهانی را ازدست دادند که دلیل انضباطی است. آرشام شکوری دروازه‌بان تیم ملی نوجوانان بود که در مسابقات جام ملت‌ها با مهار ضربات پنالتی نقش زیادی در صعود تیم ملی نوجوانان به جام جهانی داشت.

در هر صورت عدم دعوت از آرشا شکوری، کسری طاهری و رضا غندی‌پور به اردوی تیم نوجوانان خیلی عجیب بود. دلیل این تصمیم چه بود؟

پسر بازیکن معروف از تیم ملی خط خورد! +عکس

سرپرست تیم ملی نوجوانان در پاسخ به این سوال می‌گوید: «آقای عبدی این بازیکنان را دعوت کرده اما آنها بدون هماهنگی در اردو حاضر نشدند. تیم ملی با همه جا متفاوت است و همه ما وظیفه داریم در بُعد ملی، به کشور خدمت کنیم و هر کسی وظیفه دارد به نحو احسن در خدمت تیم ملی کشورش باشد. این بازیکنان بچه‌های خوبی هستند و آقای عبدی برای آنها زحمت کشیده و به همه به یک چشم نگاه می‌کند اما انضباط تیمی بسیار مهم است. این بازیکنان از همینجا مطرح شده‌اند و باید قدردان جایگاه ملی باشند و وقتی سرمربی تیم، آنها را به تیم ملی دعوت می‌کند، باید به تیم و خودشان احترام بگذارند. البته ما در حال پیگیری هستیم که مشکل حل شود.»

باید منتظر ماند و دید که تصمیم نهایی حسین عبدی در مورد این سه بازیکن چه خواهد بود.