اتفاق شگفت انگیز درباره هتل رونالدو در ایران!

همزمان با اقامت تیم النصر و کریستیانو رونالدو در تهران، سایت های رزرو ظرفیت هتل محل اقامت النصر را تکمیل شده نشان می دهند. با یک جستجو در همین سایت ها می بینیم که هزینه اقامت در سوئیت اسکای این هتل  ۴۳ میلیون تومان است، البته برای روزهای عادی!

اما با وجود تکمیل ظرفیت هتل در سایت ها، آنطور که برخی سایت ها و کانال های خبری در فضای مجازی می گویند، هزینه یک شب اقامت در سوئیت اسکای همزمان با حضور رونالدو و النصر در تهران به ۶۰ و یا حتی ۹۰ میلیون تومان هم رسیده است.

وقتی با رزرواسیون این هتل تماس گرفتیم، آنها هم خبر از تکمیل ظرفیت هتل در این دو روز گفتند و هزینه یک شب اقامت در سوئیت اسکای را بالای ۳۰ میلیون تومان اعلام کردند. البته در حال حاضر در سایت های رزرو هتل هم حداقل قیمت برای این سوئیت ۴۲ میلیون تومان است!

با این تفاسیر مشخص است افراد زیادی اتاق های این هتل را برای داشتن شانس دیدن رونالدو برای امروز و فردا رزرو کرده اند.

البته دو طبقه از این هتل به تیم النصر اختصاص یافته است و در این دو طبقه هیچ کس به جز کاروان تیم النصر حق ورود ندارند و به نظر می‌رسد کسانی که اتاق‌های این هتل را رزرو می‌کنند، تنها در شرایطی که کریس به همراه تیم هتل را ترک می‌کند، می‌توانند او را از فاصله چند متری تماشا کنند. به این خاطر که یک تیم امنیتی در هتل برای محافظت از بازیکنان النصر و نزدیک نشدن مردم به بازیکنان زردپوش به خصوص کریس مستقر خواهند شد.

رونالدو