به گزارش افکارنیوز به نقل از نود، محمدرضا خلعتبري مهاجم فصل گذشته الغرافه و الوصل امارات همچنان بلاتکليف است و در حالي که چند روز به پايان فصل نقل و انتقالات باقي مانده، هنوز تيمش را انتخاب نکرده است. در روزهاي اخير شايعات مختلفي درخصوص پيوستن او به سپاهان مطرح شد که گويا اين شايعات در نهايت تبديل به واقعيت ميشود. خلعتبري با استقلال به توافق نرسيده و در حال حاضر خودش ميگويد که به احتمال فراوان راهي سپاهان خواهد شد. او درخصوص وضعيت خودش به سوالات پاسخ ميدهد.


* بالاخره به کدام تیم می‌روی، استقلال، پرسپولیس یا سپاهان؟
- من چند روز پیش با استقلالی‌ها مذاکره کردم ولی در نهایت به توافق نرسیدم. روز جمعه هم با آقای رحیمی مدیرعامل سپاهان مذاکره کردم که صحبت‌های خوبی انجام دادیم.


* یعنی با سپاهان به توافق رسیدی؟
- ما در مورد جزییات حرف خاصی نزدیم ولی یک صحبت کلی انجام دادیم و قرار شد در اصفهان دوباره مذاکره کنیم. اگر به ایران برگردم به احتمال فراوان در سپاهان بازی خواهم کرد.


* چرا دوست داری در سپاهان بازی کنی؟
- من چند سال در اصفهان بازی کردم و معتقدم سپاهان یکی از تیم‌های باشخصیت ایران و آسیا است. آنها در جمع ۸ تیم برتر آسیا حضور دارند و می‌توانند به مراحل بالاتر هم بروند. من تمامی شرایط را بررسی می‌کنم و در نهایت تصمیم می‌گیرم.


* قبول نداری سپاهان با جدایی ستاره‌هایش ضعیف شده است؟
- سپاهان تیم بسیار باشخصیتی است که هر سال با جدایی بازیکنانش باز هم مدعی است. سپاهان امسال هم مدعی قهرمانی است و حتی اگر به این تیم هم نروم حرفم را عوض نمی‌کنم.


* پس فعلا سپاهان در اولویت است؟
- بله، همینطور است. همانطور که گفتم با استقلال به توافق نرسیدم و حالا بیشتر به سپاهان فکر می‌کنم. چند بازیکن سابق ذوب‌آهن هم حالا در سپاهان هستند و من دوستان دیگری هم در این تیم دارم.


* راستی چرا با استقلال توافق نکردی، بیشتر توضیح می‌دهی؟
- آنها روز اول چیز دیگری به من گفتند ولی وقتی مذاکره کردیم حرف خود را عوض کردند و من هم شرایط جدید استقلال را قبول نکردم.


* راستی با پرسپولیس در حال مذاکره نیستی؟
- راستش را بخواهید آنها در این یکی دو هفته با من تماس نگرفتند و فکر می‌کنم پرسپولیس تا حدود زیادی تیمش را تکمیل کرده و در خط حمله هم به اندازه کافی بازیکن دارد. با این شرایط فکر نمی‌کنم پرسپولیسی شوم.


* این خبر صحت دارد که می‌گویند تو از پرسپولیس دو میلیارد تومان خواسته‌ای؟
- من اصلا با پرسپولیس حرف پول نزدم چون مدیر برنامه‌هایم با آنها مذاکره کرده و نمی‌دانم در مورد مبلغ قرارداد چه صحبتی با آقای رویانیان داشته است.


* بالاخره چه روزی تیم جدیدت را انتخاب می‌کنی؟
- تا دو سه روز دیگر حتما تصمیم آخر را می‌گیرم.


* برخی معتقدند در این مدت خیلی خوب بازارگرمی کردی!
- من نيازي به اين کارها ندارم و بازيکني نيستم که روي زمين بمانم و بازارگرمي کنم. زياد هم برايم مهم نيست که ديگران چه ميگويند.