به گزارش افکارنیوز، مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال امروز یکشنبه با حضور کفاشیان، محمد نبی ،آیت الهی، بهروان، کاظمی، ساکت، دهکردی، ابرقویی نژاد، شهبازی و حسینی در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد. در این نشست موارد مختلفی مورد بحث و تبادل نظرقرار گرفت که نتایج آن به این شرح است:

* مقرر شد هیات منصفه سازمان لیگ برتر مطابق با آیین نامه این سازمان تشکیل شود.
* هیات رئیسه سازمان لیگ برتر قیمت‎های جدید بلیط‎های فصل آتی مسابقات لیگ برتر را ۳۰۰۰۰ ریالی، ۵۰۰۰۰ ریالی و ۱۰۰۰۰۰ ریالی اعلام کرد.

* مقرر شد پروژه بلیط الکترونیکی لیگ برتر از فصل جاری مسابقات و به صورت آزمایشی در استادیوم آزادی اجرا شود، همچنین در خصوص راه اندازی آن در سایر استادیوم ها متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

* مقرر شد به منظور افزایش کیفی سطح مسابقات و انجام آنالیزهای کاربردی و به صورت هدفمند دیدارهای برگزار شده در استادیوم آزادی به وسیله نرم افزار پیشرفته پرزون مورد تجزیه و تحلیل و آنالیز قرار بگیرد و نتیجه آن به صورت محرمانه به تیم‎ها ارائه شده و عملکرد داوران نیز به فدراسیون فوتبال داده خواهد شد.

* مقرر شد باشگاههایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی بدهکار هستند در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف پرونده‏های مفتوح خود نزد کمیته انضباطی اقدام کنند و در همین راستا باشگاههای که دارای تراز مالی مثبت هستند از محل مطالبات آنها تسویه حساب خواهد شد. در غیر این صورت، جریمه نقدی و کسر امتیاز در دستور کار کمیته انضباطی قرار گرفته و در فصل ۹۲-۹۱ اجرا خواهد شد. کماکان پرداخت بدهی به قوت خود باقی است و میبایست تسویه حساب مالی را به کمیته انضباطی و سازمان لیگ تسلیم کنند.