به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، علی کفاشیان در حکمی رسما سرپرست جدید هیئت فوتبال استان قم را معرفی و منصوب کرد.

بر این اساس ابراهیم نیکوگفتار دبیر پیشین هیئت فوتبال استان قم به عنوان جانشین محسن رمضان به سرپرستی هیئت فوتبال استان قم منصوب شد و علی کفاشیان، در ابلاغیه ای به ابراهیم نیکوگفتار نوشت: بدیهی است وفق اساسنامه هیئت ها حداکثر تا مدت شش ماه نسبت به برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان باید اقدام کنید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای کارآمد استان در چارچوب اساسنامه و با رعایت قوانین و مقررات جاری زیرنظر فدراسیون و با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

مصاف تنیس بازان قمی با مازندران و خراسان رضوی در تنیس قهرمانی کشور

تنیس بازان قمی در ادامه پیکارهای تنیس قهرمانی کشور با حریفان خود از استان های مازندران و خراسان رضوی به رقابت می پردازند.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها که از چهاردهم تیرماه در زمین های تنیس مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم آغاز شده است، در ادامه این پیکارها از گروه نخست فارس با زنجان و مرکزی با آذربایجان شرقی و خراسان شمالی با کرمان مسابقه می دهند.

همچنین در گروه دوم تهران با خوزستان، چهارمحال بختیاری با گلستان و ایلام با گیلان، در گروه سوم قم(الف) با مازندران، توابع تهران با اصفهان و البرز با بوشهر و در گروه چهار نیز خراسان رضوی با قم(ب) و قزوین با آذربایجان غربی به رقابت خواهند پرداخت.

این در حالی است که مسابقات قهرمانی تنیس نونهالان و نوجوانان زیر ۱۲ و زیر ۱۴ سال کشور از ۱۴ تیر ماه به مدت یک هفته به میزبانی هیئت تنیس استان قم در مجموعه ورزشی شهید حیدریان با سرداوری علی حداد تهرانی و مدیریت سید مقتدا خاتمی به انجام می رسد.

معرفی مدیر جدید رسانه تیم فوتبال صبای قم

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم در حکمی مدیر رسانه ای جدید تیم فوتبال صبای قم را معرفی و منصوب کرد.

محسن رمضان بیگی در این خصوص اظهار داشت: در حالی که در فصل نقل و انتقالات به سر می بریم و از اواخر تیر ماه نیز فصل آینده لیگ برتر آغاز می شود و با توجه به تغییرات در برنامه های رسانه ای تیم صبا، مدیر جدید رسانه ای این تیم را از میان یکی از اصحاب رسانه قم انتخاب کردیم.

وی ابراز داشت: غلامرضا ملکی که از پیشکسوتان فوتبال قم و فردی با سابقه در فعالیت های رسانه ای ورزشی به شمار می‌رود به عنوان مدیر جدید رسانه ای تیم فوتبال صبا انتخاب شده است.

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم عنوان داشت: ملکی همراه با صبای قم در اردوی آماده سازی ترکیه به سر میبرد.