علیرضا بیرانوند در تمرین خیال پرسپولیس را راحت کرد

در شرایطی که قرار بود تمرین جمعه شب پرسپولیس در زمین تمرینی النصر برگزار شود و حال و هوای متفاوتی داشته باشد اما سرخ‌ها در ورزشگاه خودشان تمرین کردند.

علیرضا بیرانوند که همراه محمدحسین کنعانی زادگان و مهدی ترابی مدتی در تمرینات پرسپولیس حضور نداشتند و دیروز هم ریکاوری کردند امروز تمرین کاملی با تیم انجام دادند.

این اولین تمرین کامل بیرو برای بازی با النصر بود و به نوعی نقطه استارت او برای این بازی بزرگ به حساب می‌آمد.

بیرانوند در بازی رفت با وجود مصدومیت شدید از ناحیه همسترینگ به شکل معجزه آسایی به آن بازی رسید و کیفیت بالایی هم ارائه داد وگرنه شاید تیمش شکست سنگین‌تری متحمل می‌شد.

1958134

بعد از موفقیت در بازی ایران – پرتغال جام جهانی 2018 و البته دیدار رفت پرسپولیس – النصر در تاریخ 28 شهریور ماه امسال حالا بیرو برای یک دوئل دیگر با رونالدو کارش را آغاز کرده و امیدوار است برای سومین بار که با او روبرو می‌شود باز هم مقابلش موفق و برنده باشد اما خب النصر فقط رونالدو نیست و بازیکنان بزرگ دیگری مثل مانه، بروزوویچ  و البته تالیسکا هم می‌توانند در نقش گلزن ظاهر شوند هر چند مهره‌های عربستانی این تیم هم فوق‌العاده خطرناکند کما اینکه در بازی رفت غیر از گل به خودی دانیال اسماعیلی فر این محمد النخلی مدافع چپ حریف بود که موفق به گلزنی شد.