اخبار استقلال| دو فوق ستاره استقلال دردسر ساز شدند

در روزهای گذشته مباحث زیادی پیرامون زبیر نیک‌نفس و ارسلان مطهری دو ستاره باتجربه استقلال مطرح شده است. نیک‌نفس و مطهری با درخواست نکونام چند روزی است که در تمرینات استقلال حضور ندارند و در بازی دوستانه روز گذشته آبی‌پوشان مقابل مس رفسنجان نیز اثری از آنها نبود!

در این خصوص چند روز قبل نکونام به ارسلان مطهری اعلام کرد که در تمرینات شرکت نکند که این مسئله به منزله قرار گرفتن او در لیست مازاد استقلال بود. از سوی دیگر درباره زبیر نیک‌نفس هم شرایط تقریبا مشابه است و او هم در تمرینات و مسابقات دوستانه حضور نداشت.

در شرایطی که نکونام چندان تمایلی به ماندن نیک‌نفس  و مطهری در ترکیب نفراتش ندارد، باشگاه مس رفسنجان به آبی‌پوشان اعلام کرده در صورتی حاضر به جدایی فرشید باقری و حضور او در استقلال می‌شود که نیک‌نفس و مطهری نارنجی‌پوش شوند. این درخواست محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان به نظر می‌رسد مورد قبول نکونام هم هست. حتی گفته می‌شود در حاشیه دیدار دوستانه روز گذشته استقلال و مس رفسنجان نویدکیا و نکونام در این باره صحبت کردند و با هم به توافق رسیده‌اند.

اخبار استقلال| دو فوق ستاره استقلال دردسر ساز شدند

مسئله اصلی اما عدم توافق مطهری و نیک‌نفس با مسئولان استقلال برای جدایی است. این دو بازیکن نامه‌ای از باشگاه دریافت کردند که حق حضور در تمرینات ندارند؛ اما قرارداد آنها باید به صورت توافقی و دوطرفه فسخ شود که اگر این اتفاق نیفتد و استقلالی‌ها یک طرفه اقدام به فسخ و خروج نام مطهری و نیک‌نفس کنند، باید مبلغ قرارداد آنها تا پایان فصل را پرداخت کنند!