آخرین خبر از باشگاه پرسپولیس| جدایی نبیل باهویی؟

با جذب  نبیل باهویی  و اوستون اورونوف اکنون جمع بازیکنان خارجی  پرسپولیس  از سهمیه مجاز عبور کرده و این باشگاه برای اینکه هم در سقف بودجه و هم سهمیه خارجی خود شرایط لازم را کسب کند، نیاز به خروج یکی از بازیکنان خارجی‌اش را دارد.

مطابق انتظار این باشگاه به دنبال خروج نام نبیل باهویی است؛ مهاجم جنجالی سرخ‌ها که در پنجره تابستانی و در ساعات پایانی بدون هماهنگی و رضایت یحیی گل محمدی و با نظر رضا درویش به این تیم اضافه شد و نتوانست البته انتظارات را برآورده کند.

درویش اما مدعی شده بود که قرارداد این بازیکن به شکلی است که در صورت عدم رضایت قادر به فسخ یکطرفه و بدون زیان خواهند بود. اما اکنون در شرایطی که این باشگاه هم از نظر فنی از شرایط مهاجم سوئدی خود رضایت ندارد و هم سهمیه خارجی‌هایش اشغال شده، طی مدت اخیر نتوانسته به راهکار مناسبی برای توافق با باهویی برای جدایی دست یابد.

باهویی که با قراردادی 360هزار دلاری به پرسپولیس پیوسته، در شرایط کنونی راضی به جدایی نیست و به نظر می‌رسد بند و توافق ابتدایی طرفین نیز تا این لحظه نتیجه بخش نبوده و این باشگاه برای خلاصی از این وضعیت باید با مهاجم سوئدی خود از حیث مالی به توافق دست یابد.

نبیل باهویی

البته باشگاه پرسپولیس انتظار داشت در پنجره زمستانی این بازیکن را به دیگر تیم‌های داخلی واگذار کند و حتی بحث معاوضه وی نیز به میان آمد اما رفته رفته تیم‌هایی که در ابتدا پا پیش گذاشته بودند از پیشنهاد خود عقب‌نشینی کردند تا باهویی همچنان در لیست پرسپولیس باقی بماند.