به گزارش افکار نیوز،مرتضی قنبرپور در گفتگو با مهر، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال سایپا و با اشاره به سفر یک روزه اعضای تیم سایپا به مشهد در روز جمعه برای زیارت امام رضا(ع) اضافه کرد: شرایط تیم بسیار خوب است و امیدوارم با برنامهریزی کادرفنی و تلاش بازیکنان لیگ را به بهترین شکل برگزار کنیم.

مدیرفنی تیم فوتبال سایپا همچنین خاطرنشان کرد: البته باید از مسعود شجاعی هم تشکر کنم که در این مدت با حضور خود در تمرین تیم باعثبالا رفتن روحیه بازیکنان شد. مسعود عضوی از خانواده سایپاست و امیدوارم با رفع کامل مصدومیتش، در فصل جاری بتواند عملکرد خوبی در تیم اوساسونا داشته و به روزهای اوجش بازگردد.

وی در مورد آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید اظهار داشت: قصد جذب جانواریو را داشتیم اما وقتی این بازیکن به استقلال رفت، سراغ بازیکن دیگری نرفتیم.

قنبرپور در مورد بحثبرگزاری دیدارهای گهر دورود در ورزشگاه انقلاب کرج و احتمال آسیب به زمین این ورزشگاه که در نهایت به ضرر سایپا خواهد بود، خاطرنشان ساخت: در این مورد صحبت‌هایی با مدیران ارشد ورزش استان و ورزشگاه انقلاب داشته‌ایم و امیدواریم مسئولان به نحوی مدیریت کنند تا زمین چمن شرایط برگزاری مسابقات لیگ را داشته باشد.

مدیر فنی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه تیم گهر هم برای حضور در لیگ زحمت کشیده و برای همین آب و خاک است، افزود: برگزاری بازی‌های دو تیم و همچنین تمرینات تیم‌ها باعثمی‌شود دیگر چمن سالم نمانده و در نیم فصل دوم این مسئله می‌تواند به ضرر سایپا باشد.

مدیرفنی تیم فوتبال سایپا در پایان گفت: البته امیدواریم هرچه زودتر ورزشگاه این تیم آماده شود تا هم آنها در حضور تماشاگران شهر خود، بازیهای‍شان در لیگ برگزار کنند و هم زمین چمن ورزشگاه برای برگزاری دیدارهای دور برگشت سایپا سالمتر بماند.